The Weeknd آهنگ جدیدی از سری HBO “The Idol” را در Coachella معرفی کرد

The Weeknd با اجرای غافلگیرکننده ای در Coachella این آخر هفته به طرفداران برکت داد، زیرا آبل تعداد انگشت شماری از آهنگ ها را در ست پایانی Metro Boomin در چادر صحرا اجرا کرد.

پس از اجرای سه قطعه از آلبوم 2020 خود پس از ساعت ها (“ایمان”، “فرار از لس آنجلس” و “Heartless”)، The Weeknd Future را برای اجرای “Low Life”، یک تک آهنگ مشترک از LP 2016 منتشر کرد. تکاملو همچنین 21 Savage، که برای بازخوانی “Creepin'”، برجسته‌ترین آلبوم Metro Boomin شرکت کرد. Heroes & Villians.

The Weeknd با اولین آهنگ “Double Fantasy”، آهنگی منتشر نشده از The Idol Vol. 1، یک آلبوم همراه برای سریال آینده ستاره پاپ کانادایی HBO با همین نام.

اوایل این هفته، Weeknd در لایو اینستاگرام چندین آهنگ جدید، از جمله همکاری با Future و کاور آهنگ “Jealous Guy” جان لنون را به نمایش گذاشت.

پیش نمایش آهنگ ها را در کلیپ های اینستاگرام زیر مشاهده کنید.

اگرچه The Weeknd به طور رسمی آلبوم جدیدی را معرفی نکرده است، او این را تایید کرد سپیده اف ام و پس از ساعت ها، آلبومی که قبل از آن بود، بخشی از یک سه گانه کاملاً جدید بود، شبیه به خانه بالن، پنج شنبه، و پژواک های سکوت.

“من تعجب می کنم … آیا می دانستید که یک سه گانه جدید را تجربه می کنید؟” Weeknd چند روز بعد در توییتر پرسید سپیده اف ام کاهش یافته است.