کدو تنبل سر و صدا آهنگهای جدید “Cyr” و “The Color of Love” را به اشتراک می گذارند:

-Pumpkins.jpg “class =” ff-og-image-inserted “&gt; سر و صدا Pumpkins </a> دو آهنگ جدید به اشتراک گذاشته است. “سایر” و “رنگ عشق” اکنون از طریق سومری </a>. به هر دو قطعه زیر گوش دهید و برای فیلم اجرایی “Cyr” به کارگردانی Linda Strawberry به پایین پیمایش کنید. علاوه بر تک آهنگ های جدید ، Smashing Pumpkins تایید کرده است که آلبوم جدیدی در راه است اعضای بنیانگذار بیلی کرگان ، جیمز ایها ، جیمی چمبرلین و جف شرودر گیتاریست دیرینه. “سیر” و “رنگ عشق” در شیکاگو ضبط و توسط کرگان تولید شد. کورگان در بیانیه مطبوعاتی گفت: “” Cyr “حماقت دیستوپیک است. “یک روح در برابر چیزهای جهانی ، در پس زمینه تغییر وفاداری قرار می گیرد و زمان را افزایش می دهد.

از نظر من ، امید و چشم پوشی از آنچه ممکن است و با ایمان امکان پذیر نیست. ” Linda Strawberry در مورد دیدگاه “Cyr” در بیانیه مطبوعاتی گفت: <blockquote> این یک رویا تب تب است که احساسات را خسته می کند release یک انتشار تصویری هنری که سعی در ایجاد یک فرار لحظه ای از ابر سیاه عاطفی دارد که امسال بر همه ما آویزان است.

یک اغواگری تاریک که در قرنطینه در فاصله اجتماعی فیلمبرداری شده است. ” </blockquote> در سال 2018 ، Smashing Pumpkins <em> براق و آه خیلی روشن ، جلد. 1 </a> </em> album یک آلبوم جدید با اعضای بنیانگذار بیلی کرگان ، جیمز ایها و جیمی چمبرلین به همراه جف شرودر گیتاریست دیرینه. همانطور که گروه به تور می رفت ، کورگان علناً با بنیانگذار D’Arcy Wretzky ، بنیانگذار موسوم به feuded </a>. سال گذشته ، کورگان با گیتار از دست رفته طولانی </a> او در دوره <em> Gish </em> نواخت. این گروه قرار بود در این سال تور برگزار کند ، از جمله با Guns N ‘Roses خرما </a> ، اما نمایش ها لغو شده </a> به دلیل بیماری همه گیر COVID-19.

آخرین آلبوم انفرادی Corgan <em> Cotillions </a> </em> سال 2019 بود. در این بین ، وی اداره یک شرکت کشتی </a>. ” 5 بار بیلی کورگان گفت که تجدید دیدارها مزخرف بودند </a>” در زمین.

اولین موسیقی جدید آنها در دو سال گذشته