The Kid LAROI Drops “Reminds Me of You” شامل Juice WRLD

پس از تحریک آن در شبکه های اجتماعی ، The Kid LAROI نسخه جدیدی از “Reminds Me of You” را به اشتراک گذاشته است که بعد از مرگ Juice Wrld در آن حضور دارد.

گوش دادن به The Kid LAROI’s Reminds Me of You “با Juice WRLD در زیر از طریق Spotify گوش کنید یا از طریق YouTube ویدیوی غنی آهنگ را ببینید.

این قطعه بازسازی شده فیلم “Reminds Me” ساخته کیم پتراس است.

تابستان گذشته ، LAROI با Apple Music’s صحبت کرد موسیقی جدید روزانه نمایش در مورد دوست او Juice Wrld و آهنگ تازه منتشر شده اش “به من بگویید چرا” که از او تجلیل می کند.

وی در مورد مربی فقید و تأثیر خود بر او گفت: “هنگامی که برای اولین بار به لس آنجلس آمدم ، قبل از اینکه خانواده ام را به اینجا منتقل کنم و از این قبیل موارد ، سه ماه اول با او زندگی می کردم.” “من با او ، دوست دخترش و همه دوستانش زندگی می کردم. بنابراین ، حدس می زنم که در طول آن زمان ، به خصوص ، زمان زیادی برای اتصال و لگد زدن به آن یا هر چیز دیگری داشتیم. ما هر روز در خانه بودیم. و مواردی مانند در استودیو ، حتی وقتی که ما با هم ضبط نمی کردیم ، او هر روز در استودیو ضبط یک میلیون آهنگ لعنتی بود. و من به آنجا می رفتم و فقط او را تماشا می کردم و می دیدم که چگونه گریه می کند. “