بهترین آهنگهای Drake

وقتی به اولین تک آهنگ Drake ، “Best I Ever Had 2009” نگاه می کنیم ، جای تعجب نیست ، “چرا Drake؟” مطمئناً شیرین و جذاب است و میله های او محکم است ، اما آهنگ های زیادی از این دست وجود دارد ، توسط هنرمندانی که مدتهاست فراموش شده اند. این تک آهنگ می توانست به همین راحتی کنار جاده سقوط کند ، سالها بعد در لیستهایی با عنوان “10 آهنگ از آگوستهایی که فراموش کردی” گنجانده شده بود ، اما اینگونه نشد. در عوض ، دریک سر به فلک کشید و به موفقیت اصلی رسید. همانطور که هر کس در Young Money می تواند به شما بگوید ، یک جوان 23 ساله کالای داغی بود ، و از آن زمان یکی باقی مانده است – مسئولیت مسئولیت 2010 را عهده دار شد.

سریع به امروز منتقل می شود ، و از زمانی که برای اولین بار از Champagne Papi شنیدیم که می گوید: “تو می توانی قلب من را داشته باشی ، یا ما می توانیم آن را مانند آخرین برش به اشتراک بگذاریم” ، احساس می کند یک عمر است. (آن زمان او حتی شامپاین پاپی نبود). حداقل یک سوپراستار بین المللی است ، و حتی اگر آنها با او لعنتی نکنند ، سخت ترین تردیدهای دریک نمی توانند تأثیر او را انکار کنند. علی رغم دست اندازهای موجود در جاده – بررسی های متفاوت از Views و Scorpion – و تصادفات تقریباً مهلک – “شما یک کودک را پنهان می کنید” – بعید به نظر می رسد قطار دریک به این زودی کند شود.

بین پستی و بلندی های دریک ، آنچه ثابت مانده است توانایی او در ماندن در صفوف موسیقی رپ مدرن است ، خواه این کار از طریق قلاب عفونی ، ویژگی برجسته ، تک آهنگ تغییر صفحه صفحه ای یا آلبوم کم ارزش باشد. قطع كردن. ما همه آن دسته ها را انتخاب کرده ایم تا بهترین آهنگ های Drake را برای شما به ارمغان بیاوریم.

همچنین

را نیز تماشا کنید