Teyana Taylor، Pusha-T در آوردن Chick Fil-A به Met Gala

تیانا تیلور غذای خودش را به مت گالا آورد.

یک استوری اینستاگرام که توسط Pusha-T ضبط شده است، تیلور را در حال خوردن Chick-Fil-A در طول رویداد مد نمادین نشان می دهد.

«@teyanataylor مرا شرمنده می‌کند. او @chicfilausa را به #MetGala آورد. می‌خواهم او را از من دور کند… #هارلم،» او در این ویدیو نوشت. در یک کلیپ دوم از Push’s IG، آشر در حالی که به خوردن Chick-Fil-A خود ادامه می دهد، روی شانه های تیلور لبخند می زند. Pusha-T نوشت: “@usher سعی کرد او را متوقف کند.”

طبق گزارش Vibe، تیلور به کینگ پوش پاسخ داد و به IG Story خودش رفت تا نشان دهد که خواننده رپ در حال تمیز کردن بشقاب‌های خودش است. او در پس‌زمینه می‌گوید: «این n***اف**هم آن را دوست دارد». او اشاره کرد که او اولین بشقاب خود را تمام کرده است و به سمت دومین بشقاب خود می رود. او ادامه داد: «این n*** بشقاب تمیز است! این یک بشقاب جدید در مقابل این بشقاب است. شرمنده ام شرم آور. باهاش ​​بازی نکن.» او همچنین این کلیپ را عنوان کرد: “دو نوع ppl وجود دارد، @kingpush.”

این عکس تیانا تیلور است
تصویر از طریق اینستاگرام
این عکس تیانا تیلور است.
تصویر از طریق اینستاگرام

ظاهراً رسیدن غذا و نوشیدنی در مت گالا کمی طول می کشد و شاید به همین دلیل است که تیلور غذای خود را آورده است. و این کاری است که او قبلا انجام داده است: در سال 2019، او و ایمان شومپرت Chipotle را از طریق Postmates به جوایز مد CFDA سفارش دادند. غذاخوری بعداً در رسانه های اجتماعی به او تحسین کرد و “جایزه بهترین تحویل” را به او اعطا کرد.