مرد تگزاسی به جرم استیکینگ تیلور سویفت

به 30 ماه زندان محکوم شد -swift-written-stalker-eric-swarbrick-محکوم به زندان “class =” ff-og-image-inserted “>

یک مرد تگزاسی به دلیل وسواس ناسالم با تیلور سویفت زمان بیشتری را پشت میله های زندان سپری خواهد کرد.

آسوشیتدپرس گزارش داد که اریک سواربریک ، ساکن آستین ، به دلیل تعقیب ستاره پاپ و ارسال نامه های تهدیدآمیز به برچسب سابق خود ، <واسط> دو سال و نیم زندان محکوم شد. این مجازات تقریباً یک سال پس از اعتراف گناهکاری سواربریک به اتهام “پیگیری و ارسال ارتباطات بین ایالتی به قصد تهدید” اعلام شد.

دادستان ها می گویند که این مرد در سال 2018 بیش از 40 نامه و ایمیل به B ig ​​Machine Label Group ارسال کرده و از مدیر عامل خواسته است او را به خواننده و ترانه سرا معرفی کند. نه تنها این نامه ها به طور فزاینده ای خشونت آمیز و تهدیدآمیز شدند ، گزارش می شود که سواربریک در سه موقعیت مختلف به نشویل می رود تا آنها را شخصاً به دفتر Big Machine’s Music Row تحویل دهد.

طبق قانون و جرم ، نامه های سواربریک شامل تهدید به خودکشی در مقابل بنیانگذار ماشین بزرگ اسکات بورچتا و همچنین تهدید به کشتن و تجاوز به سوئیفت بود. دون کوکران ، دادستان ایالات متحده در منطقه میانی تنسی ، در یک خبرنامه مطبوعاتی درباره این پرونده گفت: “اغلب اوقات ، ما عواقب نادیده گرفتن نشانه های افزایش رفتار خشونت آمیز توسط برخی افراد را دیده ایم.” . “توجهی که شرکای اجرای قانون ما به این موضوع داده اند و اتهامات فدرالی ناشی از آن که ما مطرح کرده ایم باید از یک اتفاق غم انگیز آینده جلوگیری کند.” انتشار تحت نظارت.