Tay-K شایعه او را با ضربات چاقو نگهبان زندان رد می کند

نمایندگان رپ / محکوم به قتل 20 ساله Tay-K (نام اصلی: تیمور مک اینتایر) با انتشار توئیتی ادعا کردند که شایعاتی را که ظاهرا منتشر می شد و تصور می کردند مک اینتایر زمان بیشتری را برای مجازات زندان طولانی مدت خود در نظر گرفته است ، تصحیح می کند. برای خنجر زدن به نگهبان

در سال 2019 مک اینتایر ، که در آن زمان 19 ساله بود ، به دلیل حمله / سرقت در منزل 2016 که منجر به مرگ اتان واکر 21 ساله شد ، با مجازات 55 سال مورد ضرب و شتم قرار گرفت. بعداً ، در نوامبر 2019 ، همچنین گزارش شد که مک اینتایر به دلیل تیراندازی و قتل مارک آنتونی سالدیور 23 ساله در یک سرقت در سال 2017 متهم شد.

با اتهام اخیر او هنوز منتظر محاکمه است.

همه اینها به این معنی است که وی علاوه بر مجازاتی که می تواند او را تا 70 سالگی در زندان نگه دارد ، بدون اینکه با حمله به نگهبان به آنها اضافه کند ، در انتظار مشکلات حقوقی نیز بوده است. همانطور که در بالا گفته شد ، کسی به حساب کاربری خود در توییتر و اینستاگرام وارد شد تا بیانیه ای را منتشر کند که شایعه وی را همانگونه انجام داده است.

در این بیانیه آمده است: “همه شایعات در مورد تمدید مجازات تیمور نادرست است. تای از دردسر دور مانده است و هنوز رسانه ها علیه او می جنگند تا او را در روایتی غیر واقعی به تصویر بکشد. درخواست های تجدیدنظر همچنان ادامه دارد و او به زودی در خانه #FayTayK خواهد بود” .

HotNewHipHop همچنین گزارش می دهد که علاوه بر این پیام ، اسلایدی در یک داستان IG در صفحه مک اینتایر با عنوان “FALSE AND UNORTUE” وارد شده است که بر روی پستی تکرار این شایعه است.