Tame Impala با Thundercat برای آخرین آهنگ “No More Lies” تیم می شود

در یک همکاری رویایی، Tame Impala خودمان با Thundercat برای جم سنت-فانک “No More Lies” همکاری کرده است.

مسابقه موزیکال ساخته شده در بهشت، دوتایی برونر (تندر) و پارکر (رام) یک اتحاد برق‌آمیز است. با “دروغ کافیه”، این جفت با دقت لیزری به نقطه شیرین بین دو سبک فردی و مکمل خود می رسد. همزمانی ملودیک آنها این سوگواری عاشقانه را رد می کند، با تاندرکت که در مورد رابطه ای محکوم به فنا فکر می کند که مسئولیت آن را بر عهده می گیرد: “اما این تقصیر تو نیست، من فقط یک جور الاغ هستم.” این آهنگ در یک مونولوگ صریح از نوازنده بیس به اوج خود می رسد که حس صداقت را که بهترین سیاست در روابط است زیر سوال می برد: “من به شما حقیقت را می گویم زیرا اهمیت می دهم، اما به شما دروغ می گویم زیرا اهمیت می دهم.”

این همکاری برای اولین بار برای بومیان سیدنی و لس آنجلس است و همچنین اولین انتشار تاندرکت در سه سال اخیر است. او در مورد همکاری گفت: “از اولین آلبوم Tame Impala می خواستم با کوین کار کنم.” «احساس می‌کنم که می‌دانستم کار با هم خاص خواهد بود. من برای مدت طولانی در مورد این آهنگ هیجان زده بودم و امیدوارم در آینده بیشتر با کوین خلق کنم. ما مطمئن هستیم که امیدواریم آنها نیز انجام دهند.

این آهنگ قبل از تور استرالیا تاندرکت در ماه ژوئن منتشر شد، جایی که او جشنواره زنده سیدنی (4 ژوئن)، فستیوال تاریک موفو هوبارت (9 ژوئن)، فستیوال خیزش ملبورن (10 ژوئن) و یک نمایش مستقل در بریزبن را اجرا خواهد کرد. تیوولی

می‌توانید ویدیوی «دیگر دروغ نیست» را اینجا ببینید.