T.I. قطره فیلم “Ring” به کارگردانی f / Young Thug ، آلبوم جدید

را اعلام می کند

TI چهلمین سالگرد تولد خود را با انتشار کارگردانی جدیدی برای “Ring” ، آخرین همکاری خود با Young Thug ، جشن می گیرد.

این ویدئو ، که در ابتدا از طریق یک بیلبورد در میدان تایمز پخش می شود ، همچنین دارای کارگردانی توسط Phillyflyboy. در عین حال ، خود این آهنگ توسط Chopsquad DJ و DY Krazy تهیه شده است. ویدیو را از طریق YouTube بالا بگیرید.

به ازای هر بیلبورد ، T.I. همچنین به زودی قرار است یازدهمین تلاش استودیوی انفرادی خود را کنار بگذارد. این آلبوم که هنوز تاریخ انتشار عمومی آن اعلام نشده است ، عنوان The Libra (The Legend Is Back Running Atlanta) است.

اوایل این هفته با جسیکا مک کینی برای مجتمع صحبت کرد ، T.I. توضیح داد كه یكی از اهداف هنگام ضربه زدن به استودیو برای ساخت آنچه “Ring” می شود ، بهترین كتاب قبلی او و Thugger “درباره پول” است. در همان مصاحبه ، T.I. اشاره به احتمال پروژه مشترک با Thugger ، که وی از آن به عنوان آزمایشی عنوان Slime the Thronone یاد می کند.

“تمام هدف ما این بوده است که” درباره پول “را بالا ببریم ، زیرا برای هر دوی ما ، این رکورد مانند یک نقطه عطف بوده است ، “TI گفت “من فکر نمی کنم که هیچ یک از ما از آن زمان به بعد چنین واکنش عمومی را دیده باشیم. مانند یک نوع اتفاق آرا” جهنم بله “راجع به سابقه. من از زمان” درباره پول “چنین تجربه نکردم “و به قول خودش ، او هم چنین کاری نکرده است.”

آخرین آلبوم استودیویی TI انتشار Dime Trap در سال 2018 بود که شامل تک آهنگ های “Jefe” و “Wraith” بود.