T.I. آهنگ مناظره او و كانیه “Ye vs. the People” را در سال 2018 “Perfect Record”

اگرچه انتشار از آن زمان به طور عمده فراموش شده است ، 2018 با خود Kanye West و TI مغشوش آور را به ارمغان آورد همکاری “شما در برابر مردم”. اساساً یک بحث روی موسیقی تنظیم شده است ، این آهنگ – عنوان کامل آن “Ye vs. the People (با بازیگر TI به عنوان مردم)” – درست در اواسط دوران ترامپیسم هنوز در حال پیشرفت وست است.

TI ، آلبوم جدیدش The LIBRA جمعه را از طریق Grand Hustle and Empire رها کرد ، اخیراً در طول یک مصاحبه طولانی با کریگ جنکینز از احساس او در مورد این مسیر سوال شد. حتی با در نظر گرفتن عقاید چند ساله ، TI – که ابراز عدم رضایت عمومی در مورد وقایع غربی همچنان به صورت مکرر باقی مانده است – از چگونگی همکاری کاملاً افتخارآمیز به نظر می رسد.

“این آهنگ نفس بود از نظر موسیقی از هوای تازه برخوردار است و فکر می کنم با همه توطئه ها ، فرضیات و گمانه زنی هایی که او و من را احاطه کرده است ، فکر نمی کنم هیچ کس دیگری بتواند آنقدر مکالمه با او را داشته باشد که آن سابقه منتشر شود ، “TI در قطعه کرکس وقتی از او پرسیدند اگر توانایی بازگشت به گذشته را داشته باشد آیا از آن آهنگ صرف نظر می کند؟ “احساس می کنم این فقط یک رکورد عالی بود که فقط من و او می توانستیم انجام دهیم.”

T.I. همچنین توضیح داد که او با هدف رسیدن به غرب یا متقاعد کردن او در اشتباه بودن در آن جلسات شرکت نکرده است. در عوض ، T.I. گفت ، هدف او فراهم آوردن “جایگزینی” برای شنوندگانی بود كه ممكن است وسوسه شوند كه در آن زمان با پیام پشتیبانی MAGA وست همراه شوند.

“شما در حال صحبت با مادربزندهایی هستید که تماشا می کنند” ، T.I. گفت “این کسی است که به کانیه نگاه می کند ، و آنها در مورد اینکه آیا این گه قابل قبول است یا نه در حصار هستند. اگر کسی هرگز بلند شود و بگوید ،” هی بعضی مزخرفات است ، اوه “، آنها در کنار او قرار می گیرند کسی باید جایگزین این بحث را ارائه دهد. “

TI اضافه کرد که این معمولاً هر وقت او علناً از شخصی انتقاد می کند ، این امر را می داند ، زیرا می داند که آنها احتمالاً در موقعیتی نیستند که امکان تحت تأثیر قرار گرفتن آن وجود داشته باشد.

L.I.B.R.A. هنرمند همچنین نظرات خود را در مورد سازش با گوچی مانه و جیزی ، ماهیت غالباً عمومی خانوادگی وی ، مقایسه اوایل سال واکاندا و آتلانتا و موارد دیگر به اشتراک گذاشت. بحث کامل زیر را بررسی کنید:

T.I. در مورد شروع The Family Hustle به عنوان بازتوانی تصویر پس از زندان: https://t.co/qh8ssbZjnk pic.twitter.com/T7Ya7XSfXp

– Vulture (@ vulture) 16 اکتبر 2020

انتشار آلبوم جدید او ، اولین بار از Dime Trap در سال 2018 از طریق Epic ، با رونمایی از یک ویدیوی رسمی خودگردان برای مجموعه Lil Baby “Pardon” تکمیل شد. “