T.I. تأیید شایعه دیرپا که دوستش در Drake

ادرار کرده است

به نظر می رسد شایعه قدیمی و کاملاً عجیب یکی از بزرگترین نیروهای موسیقی بوده است true: طبق گفته TI ، یکی از دوستانش در واقع از دریک ادرار کرده است.

نکته در “We Did It Big” – برشی با کمک جان لجند از آلبوم تازه منتشر شده خود ، The LIBRA ، به این حادثه اشاره کرد. (The Legend is Back Running Atlanta). در آیه دوم ، T.I. لحظاتی را با دوست خوبش ترانس بیسلی ، معروف به کپ ، که نزدیک به یک سال پیش در زندان کشته شد ، به خاطر می آورد. از جمله خاطرات مشترک ، زمان ادرار کردن کپ دراک در طی یک اتفاق در لس آنجلس بود: “در حالی که من با خودم مبارزه می کنم ، به نوعی تو را به خانه رساند” ، T.I. رپ “بنابراین در مستی LA ، مأموریت نهایی در مورد Drake ، گه / آن را لعنت کنید ، این هنوز برادر من از زمان بازگشت به خانه دام است.”

این شایعه در سال 2015 ، هنگامی که دشمن وقت Drake میک میل قطعه دیس را منتشر کرد به نام “می خواهی بدانی”. او رپ کرد: “شما اجازه می دهید Tip homie در یک سالن سینما نیشگون بگیرد ، ما فراموش نمی کنیم / واقعی Ni ** همانطور که سبک این گه روشن است / این که Ja Rule گه و 50 سنت است.” < / p>

اندکی پس از انتشار آهنگ ، منابع به TMZ گفتند که این حادثه در هنگام نمایش خصوصی Takers در سال 2010 رخ داده است. افراد داخلی ادعا کردند کپ به شدت مست بود و ادرار کردن روی خود را شروع کرد ، و برخی از ناخواسته ها به دریک رسیدند. گزارش شده که رپ تورنتو 30 دقیقه از فیلم از جای خود بلند شد ، فریاد زد “مادربزرگ” و آنجا را ترک کرد.

شخصیت رسانه ای جولیا بورلی نیز با استناد به اینکه این فقط یک تصادف بوده است ، به منابعی اشاره کرد که گزارش های مشابهی را ارائه داده اند / p>

همچنین