Swizz Beatz تعداد بازدید کنندگان Gucci Mane و Jeezy ‘Verzuz را به اشتراک می گذارد

گوچی مانه و جیزی ورزوز پنجشنبه شب رکوردهای جدیدی را برای سری جنگ شکست.

Swizz Beatz ، خالق مشترک ، تعداد بازدیدکنندگان را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت و نوشت که افتتاحیه فصل 2 شکست ورزوز“رکورد تماشای پخش مستقیم جریانهای همیشگی” با 9.1 میلیون نفر تماشای “مسابقه افسانه ای” بین دو خواننده رپ آتلانتا.

سوئیز نیز چنین نوشت ورزوزبینندگان امسال رتبه های MTV VMA ، NBC را کاهش دادند صدا، جوایز بیلبورد ، CMA ، گرمی لاتین و رقص با ستاره ها، “به ترتیب در هر شب مشخص برای نمایش های اولیه در سال جاری.”

رویارویی گوچی و جیزی تنها چیزی بوده است که دنیای رپ در طول هفته درباره آن صحبت کرده است. گوچی پس از آنكه در ابتدا از انجام آن امتناع كرد ، نبرد را اعلام كرد ، با توجه به سابقه و گوشت گاو طولانی مدت او با جیزی ، برای بسیاری تعجب آور بود. در روزهای منتهی به این رویداد ، گوووپ Jeezy را ترول می کرد ، هم به خاطر تیراندازی مرگبار به همکار آدم برفی ، پوکی لوک و هم به دلیل لباس پوشیدن رپ رکود اقتصادی 2 جلد آلبوم.

در طول خود نبرد ، گوچی از این فرصت استفاده کرد و چندین قطعه از جمله “حقیقت” را که به مرگ لوک اشاره دارد ، پخش کرد. به نوبه خود ، جیزی اظهار داشت که “می خواست این کار را برای فرهنگ انجام دهد” ، با اینکه این زوج شب را با اجرای آهنگ مشترک “So Icy” تعطیل کردند.