Swagger Rite در احساسات “Heart Broke Rockstar Sh * t”

احساساتش را جلب می کند ggl1v3ukfpkqqjo6syfa / swagger-rite “class =” ff-og-image-inserted “>

Swagger Rite پس از ایجاد یک سر و صدا سالم با پیاده سال Swagged Out سال گذشته ، در سال 2020 پای خود را از بنزین رها نکرد و همچنان آهنگ های جدید را با سرعت شگفت انگیزی رها کرد. او امروز جدیدترین “Heart Broke Rockstar Sh * t” را به همراه یک ویدئوی کاملاً عاشقانه منتشر کرده است. آن را در بالا تماشا کنید.

آهنگ جدید می بیند که Swagger در یک مسیر R & B-pop قرار دارد – عزیمت از صدای تله زمین لرزان که او در آخرین EP خود برنده شد. تورنتو MC با یک ضرب و شتم مبهم و مضطرب با ریف گیتار سربی ، احساسات خود را از دست می دهد و با اشتیاق آهسته از عاشقی که دیگر در تصویر نیست آواز می خواند. او فریب می دهد: “من به قرص زاناکس احتیاج ندارم / به هیچ ریتالین احتیاج ندارم / به تو احتیاج دارم / دختر ، تو داروی من هستی”. یک التماس صادقانه و لطیف به ایناموراتا که از در خارج شده است – و فرصتی برای رپر است که طرف حساس خود را خم کند.

“چه می توانم بگویم ، او قلب من را شکست ، اما من هنوز هم او را دوست دارم. Swagger Rite درباره آهنگ می گوید ، “می دانید ،” Heart Broke Rockstar Sh * t “.” “کنار گذاشتن شوخی ، آهنگ جدید من برای نشان دادن یک طرف آسیب پذیرتر از من است که من معمولاً به اشتراک بگذارید ، که برای من یک قسمت هنرمندانه واقعاً هیجان انگیز است. “

ویدیوی آهنگ ، به کارگردانی تروی کراسفیلد و شرونا اسبورن ، رپ را نشان می دهد که پس از از دست دادن دوست دختری که از طریق مصرف بیش از حد مواد مخدر جان خود را از دست داده ، حال خود را از دست می دهد. او را می بینیم که در حالی که انبوهی از زنان بر روی تخت او را نوازش می کند ، در تلاش است تا او را از ذهن خود دور کند. نگران نباشید ، Swagger — فصل چنگ زدن نزدیک است.

Swagger Rite قصد دارد در اواخر امسال یک EP جدید را کنار بگذارد.