Summer Walker به ریمیکس “Mood Swings” f / Lil Tjay

پاپ اسموک می پیوندد

سامر واکر برای ساخت ریمیکس” Mood Swings “به Pop Smoke و Lil Tjay پیوست. آهنگ اصلی در آلبوم بعد از مرگ Pop Smoke Shoot for the Stars ، Aim for the Moon که در شماره 1 جدول Billboard Hot 200 حضور داشت ، ارائه شد و اکنون به مدت 10 هفته به طور مستقیم در 5 تیم برتر قرار دارد.

سامر استعدادهای خود را در ریمیکس ارائه می دهد ، ملودی هایی را که پاپ و لیل تجا قبلاً در آهنگ داشته اند ، تقویت می کند. او کاملاً متناسب است وقتی که از پس زمینه نرم و آرام با ادبیات پاپ اسموک در پس زمینه پیراهن می کشد. نسخه اصلی “Mood Swings” در ماه آگوست تحت درمان بصری قرار گرفت و نمایش های کاملی از دیلن و داکوتا گونزالس و جوردین وودز در چندین مکان و مکان رنگارنگ وجود داشت.

شلیک برای ستاره ها ، هدف برای ماه همچنین در اواخر ماه آگوست به پلاتین مجاز تبدیل شد. Beat Menace ، یکی از تهیه کنندگان این آهنگ ، در مورد چگونگی ترکیب آهنگ اصلی برای داستان جلد پاپ اسموک بحث کرد.

“یک مهندس با من تماس گرفت که احتمالاً یک ضرب آهنگ برای پاپ اسموک ایجاد کرده است. به اندازه کافی خنده دار ، این یک مهندس بود که با 6ix9ine کار می کند ، “او گفت. “من در واقع” Billy “را برای 6ix9ine انجام دادم. این مهندس قبلاً ضرب و شتمی داشت ، اما آنها این کار را دوست نداشتند ، بنابراین آنها می خواستند که من عطر و طعم خود را بر روی آن بگذارم. ضرب آهنگ بیش از ضرب و شتم قدیمی بود ، بنابراین ما باید به جریان یکسانی وجود دارد ، اما ما تقریباً همه صداهای دیگر را تغییر دادیم. “

در زیر به ریمیکس” Mood Swings “پاپ اسموک و Lil Tjay گوش دهید ، با کمک سامر واکر ، پایین پایین.

11000110888 Summer Walker به ریمیکس “Smood Swings” پاپ اسموک و Lil Tjay پیوست. این آهنگ در ابتدا در اولین آلبوم Pop Smoke وجود داشت.