Suge Knight ادعا می کند که دکتر Dre “Doggystyle” یا “California Love” را تولید نکرده است.

Suge Knight ادعا کرده است که دکتر Dre مسئول تولید آلبوم Doggystyle اسنوپ داگ یا “California Love” از 2Pac نیست.

نایت در طی گفتگو با TMZ از یک ندامتگاه ایالتی کالیفرنیا اظهار داشت که تهیه کننده افسانه ای پشت تابلوی برخی از محبوب ترین رکوردهای Death Row Records نیست. در عوض، داز دیلینگر – داگ پاوند رپر و تهیه کننده که پسر عموی اسنوپ نیز هست – معمار واقعی بود.

سوگ در طول تماس با زندان به TMZ گفت: “چیزی که در مورد Daz خیلی خوب است این است که من به سراغ این مرد رفتم و گفتم: “باید آلبوم را تمام کنیم.” او تمام کار را انجام داد – او همه چیز را در Doggystyle انجام داد. توسط خودش. کل آلبوم تمام شد. او همه کارها را انجام داد. او آن را تولید کرد.»

به گفته Suge، دکتر Dre از نظر افکار عمومی محبوب‌تر بود و دانستن این موضوع باعث شد که بومی Compton خودش را وارد گفتگو کند. Dre ظاهراً با Daz صحبت کرد و او را متقاعد کرد که به او اجازه دهد تهیه کننده اصلی باشد.

بنابراین وقتی زمان بیرون آمدن فرا رسید، خیابان ها گفتند، خوب، آندره را می خواهند [Dr. Dre] سوگ اضافه کرد. و آندره گفت، من می خواهم آنجا باشم. بنابراین آندره به داز رفت و گفت: “ببین مرد، بگذار بگویم که توسط من ساخته شده است و نامم را روی آن بگذارم.” شما دستمزد دریافت خواهید کرد، اما اجازه دهید من تولید کننده آن باشم.

بنابراین به داز گفتم، این کاری است که او می‌خواست انجام دهد. من آن را توصیه نمی کنم، زیرا شما تولید کننده آن هستید و انتشار خود را رها می کنید. بنابراین، داز مدارک را امضا کرد و گفت که توسط Dre تولید شده است.

Suge Knight با “California Love” ادعا کرد که دکتر Dre و 2Pac هرگز مستقیماً با یکدیگر در استودیو برای آهنگ کار نکرده اند. دلیل آن این بود که Dre و Pac ظاهراً از یکدیگر “تنفر” داشتند.

او گفت: «پک و دره هرگز با هم در استودیو نبودند. “آنها در استودیو نبودند و “California Love” را اجرا می کردند. از هم متنفر بودند. به همین سادگی.”

در اوایل این ماه، داز دیلینگر به پادکست رادیو خانگی فاش کرد که در سال 1997 در حالی که در شاوم بود، سوج نایت را در دفتر Death Row برای یک چک 2.5 میلیون دلاری به دست آورد. به گفته دیلینگر، این اختلاف از آنجایی شروع شد که او در رابطه با او بدهی داشت. با قطعه موسیقی متن فیلم Sunset Park “Just Doggin” و او با “یکی از آن پیچ گوشتی های دیزلی بزرگ و بلند” به سوگ رفت.

ما برای گرفتن آن پول به آنجا رفتیم و آنها با پول بازی می کردند. … سوژ وارد دفتر شد و همانطور که چشمانش نگاه می کرد، می خواست با من کاری کند. “بنابراین او بازویش را دور من گرفت و من بازوانم را دور او حلقه کردم، به این صورت [and said] من تو را می چسبانم. او می‌گوید، “دست نگه دار، داز.” بیا برویم دفتر. و من با 2.5 از آنجا خارج شدم [million]”