Styles P می‌گوید که Biggie Smalls می‌خواست به Squash Beef The LOX با Diddy کمک کند

Styles P فاش کرد که بدنام BIG فقید می خواست گوشت گاو را بین The LOX و Diddy قبل از کشته شدن در تیراندازی در اتومبیل در سال 1997 له کند.

در طول مصاحبه خود با هنر گفتگواستایلز در مورد شبی که بیگی در لس آنجلس، کالیفرنیا کشته شد، منعکس شد، و او چقدر می‌خواست که دو طرف هچر خود را دفن کنند. به گفته بومی Yonkers، بیگ این سه نفر را راهنمایی می کرد که چگونه با دیدی وضعیتی را که در نهایت در اوایل دهه 2000 به وجود آمد، مدیریت کنند.

او گفت: «ما به معنای واقعی کلمه تازه رفته بودیم – داشتیم جای دیگری می رفتیم و بعد شنیدیم که صدای شلیک گلوله است. “این واقعاً دیوانه کننده بود، می دانید من چه می گویم؟ و ما تازه صحبت با او را در موردش تمام کرده بودیم – ما نوعی اختلاف با پاف داشتیم، و او اساساً سعی می کرد ما را از طریق آن راهنمایی کند … به ما می گفت، آرام باشید، می دانید؟ وقتی برگردد، آن را نگه می‌دارد.»

او ادامه داد: «این جهل ویرانگر بود. این برادر بزرگ ما بود. او واقعا باحال بود. به همین دلیل است که “ما همیشه عاشق بیگ پاپا” هستیم. ما برای او احترام زیادی قائل بودیم.»

شکاف بین The LOX و Diddy پس از مرگ بیگ عمیق تر شد و گروه از مسیر حرفه ای خود تحت عنوان Bad Boy Records خسته شدند. در اواخر دهه 90، The LOX کمپین “Free The LOX” را راه اندازی کرد که از دیدی می خواست آنها را از قراردادهای خود رها کند تا برچسبی مناسب تر با صدای هاردکور و خیابانی آنها پیدا کند.

اوضاع بین هر دو طرف آنقدر بد شد که استایلز پی در دفاتر پسر بد در دعوا به سمت دیدی صندلی پرتاب کرد. در طی مصاحبه ای با HipHopDX در سال 2020، استایلز اعتراف کرد که این لحظه ایده هوشمندانه ای نبود.

او فاش کرد: «لحظه پرت کردن صندلی در پاف ترکیبی از احمق بودن و واقعاً عصبانی بودن لعنتی بود. فکر می‌کنم برای من، بیگ همیشه مانع، و واسطه و فرد میانی بود.

او افزود: او همیشه می‌توانست چیزها را برای من معنا کند. بنابراین فکر می‌کنم وقتی Big گذشت، کنار آمدن با آن و دیدن چیزهای خاصی برای من واقعاً سخت بود.»

استایلز همچنین فاش کرد که او و یاران گروهش از هیچ چیز از آن دوران پر فراز و نشیب پشیمان نبودند، زیرا آنها بر هر آنچه گفته می شد ایستادگی کردند.

ما اصلاً از هیچ چیز پشیمان نیستیم. مثل این بود که ما بگوییم شما کمی از این پیرمرد را می خواهید،” استایلز پی گفت.