Stream Juice آهنگ پس از مرگ WRLD “Real Sh * t” با بنی بلانکو

آهنگ جدید Juice WLRD که توسط بنی بلانکو تولید شده وارد شده است.

این ترانه با عنوان “Real Shit” ، نیمه شب چهارشنبه ، دقیقاً به مناسبت تولد 22 سالگی Juice ، به طور رسمی در سرویس های پخش قرار گرفت. بلانکو ، همکار مکرر خواننده رپ فقید ، این هفته این آواز را در شبکه های اجتماعی طعنه زد و با انتشار آگهی رسمی جلد خود و همچنین یک قطعه ، این آهنگ را منتشر کرد.

وی نوشت: “فردا” ، نوشته دوشنبه را که حاوی عکسی از او و در حال شکستن جویس بود ، عنوان کرد.

“واقعی گلی” نیز تقریباً یک سال پس از مرگ جویس در اثر مصرف بیش از حد تصادفی در شیکاگو از راه می رسد. بلانکو از جمله کسانی بود که در شبکه های اجتماعی برای این فاجعه سوگوار شدند.

تهیه کننده نوشت: “… من یکی از شیرین ترین و پاک ترین افرادی بودم که تاکنون ملاقات کرده ام … استعداد شما با هیچکس قابل مقایسه نبود …” “تو به معنای واقعی کلمه فقط به مدت 2 ثانیه به یک ضرب گوش می دهی ، سپس در غرفه می روی و 5 بار ضبط می کنی و می گویی بهترین آهنگ را انتخاب کن … تو انسان نبودی … تو چیز دیگری بودی … چیز خاصی … من از زمانی که با هم گذرانده ایم سپاسگزارم … دوستان و خانواده در دعاهای من هستند … luv u bro. “

می توانید آهنگ را اکنون از طریق Apple Music یا از طریق Spotify در زیر پخش کنید.

“Real Shit” اولین رکورد پس از مرگ جویس از زمان “لبخند” با The Weeknd است. مشخص نیست که آیا این آهنگ یک قطعه مستقل است یا اینکه در یک پروژه بعد از مرگ قرار دارد. املاک رپ فقید او را آزاد کرد قهرمانان هرگز نمیمیرند آلبوم در ماه جولای بازگشت ، و گزارش شده است که در حال کار بر روی پیگیری آن هستند.

جویس همچنین اخیراً برنده جایزه بهترین هنرمند مرد – Rap / Hip-Hop در جوایز موسیقی آمریکایی 2020 شد و این اولین برد خود را در مراسم اهدای جوایز نشان داد.