جریان جدید پروژه ASAP Ferg ‘Floor Seats II’ f / Lil Wayne، Nicki Minaj، and More

ASAP Ferg به تازگی عاقبت پروژه 2019 Floor Seats with Floor Seats II را با حضور Lil Wayne ، Nicki Minaj ، Mulatto و دیگران منتشر کرده است. . همراه با پروژه ، فرگ همچنین یک ویدیوی تبلیغاتی خلاقانه را منتشر کرد که شامل دنیس رودمن افسانه ای است و آن را نیز hype up می کند.

ویدیوی دنیس رودمن tmr 10 AM ET را رها می کند! https://t.co/OtfreMM5cW pic.twitter.com/c6gUR1CaP9

– HOOD POPE (ASAPferg) 24 سپتامبر 2020

ASAP Ferg برخی از آهنگ های انرژی محور ثبت شده خود را در Floor Seats II با آهنگ های قبلا منتشر شده مانند “بدون سقف” با Lil Wayne و Jay Gwuapo به همراه “Move Ya Hips” با حضور Nicki Minaj و MadeinTYO.

چند هفته پیش نیز به نظر می رسید که فرگ با برخی از ASAP Mob در آب گرم است ، وقتی بنیانگذار ASAP Illz گفت که ظاهراً دیگر با آنها ارتباط ندارد. وی – همراه با ASAP Bari که سال گذشته به اتهام تجاوز جنسی در لندن اعتراف کرد – گفت که فرگ “دیگر عضوی از این گروه نیست ، همچنین گفت که او فکر می کند موسیقی اخیر فرگ” سطل آشغال “است. بعداً این مسئله برطرف شد که سایر اعضای ASAP و فراتر از آن مطرح شدند و گفتند که Ferg قطعاً هنوز هم بخشی از Mob است.

ASAP Nast رکورد خود را مشخص کرد و گفت که Ferg هنوز بخشی از ASAP است و یک اختلاف کوچک خانوادگی پایان جهان نیست.

این کنار است ، به پروژه جدید Ferg Floor Seats II با حضور لیل وین ، مرلین منسون ، نیکی میناژ ، دیدی ، Tyga و موارد دیگر در زیر گوش دهید.