Spotify در حال آزمایش ویژگی جدیدی مانند Snapchat است

با ورود بیشتر به داستان داستانی ، برنامه های بیشتری با اضافه کردن سرویس های مشابه Snapchat ، به نظر می رسد که Spotify ممکن است خود را در لیست طولانی سیستم عامل هایی قرار دهد که چنین نیستند. واقعاً به عملکرد داستانی نیاز دارید ، اما هر کسی را داشته باشید.

The Verge گزارش داد که Spotify در وسط آزمایش ویژگی داستانی Snapchat قرار دارد که همراه با لیست پخش آن همراه خواهد بود زیرا … چرا که نه. سخنگوی اسپاتیفای در بیانیه ای که توسط Engadget به دست آورد ، می گوید كه این شركت همیشه در تلاش است تا تجربه كاربر خود را گسترش دهد و آنها به طور معمول روش های مختلفی را برای انجام این كار آزمایش می كنند.

سخنگوی گفت: “ما در Spotify ، به منظور بهبود تجربه کاربری خود ، به طور معمول تعدادی آزمایش انجام می دهیم.” “برخی از این آزمایشات در نهایت مسیری را برای تجربه کاربری ما فراهم می کند و برخی دیگر فقط به عنوان یک یادگیری مهم عمل می کنند. در حال حاضر دیگر خبری برای اشتراک برنامه های آینده نداریم.”

این اولین بار نیست که Spotify آب های ویژگی داستان را نیز آزمایش می کند. در سال 2019 ، آنها همچنین آزمایش کردند که آیا ترکیب داستان ها بر روی سیستم عامل آنها کار می کند یا خیر ، به هنرمندان خاصی فرصت می دهد آن را امتحان کنند. آزمایشی که آنها در حال حاضر انجام می دهند به طور کامل در دسترس عموم قرار ندارد ، اما طبق گفته Mashable ، این آزمایش در برنامه های کاربر خاصی ظاهر شده است و ظاهراً دقیقاً شبیه به اینستاگرام است.

در حال حاضر ، تعداد کل برنامه هایی که دارای ویژگی استوری هستند شامل اینستاگرام ، اسنپ چت ، توییتر ، یوتیوب ، فیس بوک ، لینکدین و احتمالاً سایر مواردی است که من حتی از آنها مطلع نیستم.