Soulja Boy Disses YoungBoy هرگز بعد از انتشار آلبوم دوباره شکسته نشد

Soulja Boy با YoungBoy Never Break Again که پروژه ای را در همان روز او حذف کرد، مخالفت کرد و اکنون او بیشتر از خواننده رپ باتون روژ متنفر است.

این دو خواننده رپ پس از اینکه Soulja Boy احساسات خود را در مورد آنها به اشتراک گذاشتن تاریخ انتشار اعلام کرد، دوباره با هم درگیر شدند. او پیشنهاد کرد که هرگز نمی توان او را با یانگ بوی یا لیل دورک مقایسه کرد، زیرا هیچ یک از آنها رکوردی به اندازه “Crank Dat”، تک آهنگ موفقیت آمیز او، ثبت نکرده اند. “این یک واقعیت است!” یانگ بوی به پستی با نظرات سولجا پاسخ داد. “قسم می خورم که از آشنایی با شما هم خوشحال شدم.”

Soulja Boy در پاسخ افزود: “N***a این ملاقات و احوالپرسی نیست.”

اما او تندترین کلمات خود را برای پخش زنده دیگر اینستاگرام ذخیره کرد. او گفت: “الاغ صورت دندانه دار “lil n***a”. “پیش از آن ما یک فرورفتگی دیگر در سر شما، پسر عوضی. شما نمی توانید صبر کنید تا با چه کسی ملاقات کنید، نه؟ شما نمی خواهید من را ملاقات کنید. تو منو نمیشناسی، لعنتی … پسر تو نمی خواهی با من ملاقات کنی، n***a. لعنتی در موردش حرف میزنی، نه؟! … یه فرورفتگی دیگه تو سرت بزن ن***ا! خیلی خوبه که با چی آشنا بشم، نه؟!”

در جریان، وقتی درباره توییت یانگ بوی صحبت می کرد، او به شدت پرخاشگر شد. او ادامه داد: “الاغ خود را از خانه لعنتی بیرون بیاورید.” “هیچ وقت شلیک نکردم، هرگز گندی نکردم، n***a. … من نمی توانم صبر کنم تا شما را ملاقات کنم، صبر کنید تا از حبس خانگی خارج شوید. … خانه شما تحت پوشش پلیس لعنتی، n***a. … خیلی طولانی در گهواره بودی، نه.»

آخرین نظرات سولجا در مورد یانگ‌بوی تنها چند روز پس از آن است که او و لیل دورک را به خاطر برنامه‌هایشان برای کنار گذاشتن در همان روزی که او انجام می‌دهند، مخالفت کرد، حتی اگر دومی مجبور شد پروژه مربوطه خود را به تعویق بیندازد. “لیل دورک، تو ترسناکی. سولجا در جریان پخش زنده اینستاگرام در روز سه شنبه 9 مه گفت: اگر می‌خواهی با یانگ‌بوی بجنگی، برو با او مبارزه کن، n***a. می دانم که دیدی من آلبومم را اعلام کردم، n***a… و روز بعد می روی اینجا و در مورد تو “تقریبا شفا یافته” صحبت می کنی. مرد، تو تقریباً لنگ، n***a. آیا شما همه چیز را از دست خواهید داد یا چه خواهید کرد؟”

او پیشنهاد کرد که 12 می، تاریخ انتشار YoungBoy’s ثروتمندترین اپ و تاریخ انتشار اصلی برای از زمان تاخیر تقریباً شفا یافته است“فصل Soulja” به دلیل پروژه خودش بود، فصل سولجا. او ادامه داد. من می‌خواهم هم‌زمان از لیل دورک و یانگ‌بوی پیشی بگیرم. فروش آلبوم لیل دورک را اضافه کنید و فروش آلبوم YB را اضافه کنید، آنها را با هم اضافه کنید … تاریخ من، n***a، 12 مه است. … بعد از این، من نمی‌خواهم در تاریخ مشابه من، به‌خداوند، دیگر کسی را ببینم.

برای آنچه که ارزشش را دارد، سولجا از آن زمان فریاد زد دورک به خاطر “پس زدن آلبومش”.