اسنوپ داگ قصد دارد مارک تجاری خود را با نام تجاری Indoggo

منتشر کند “class =” ff-og-image-inserted “>

بعد از اینکه Seagrams را به یک قایق نقدی تبدیل کرد ، اسنوپ داگ سرانجام تصمیم گرفت که به مشروبات الکلی سرمایه گذاری کند.

اسنوپ داگ روز چهارشنبه فاش کرد که با شرکت Trusted Spirits و Prestige Beverage Group برای راه اندازی مارک تجاری خود از جین به نام Indoggo gin همکاری می کند. برای USA Today ، گروه Snoop and Trusted Spirits and Prestige Beverage این جین را به عنوان یک نوشیدنی بدون گلوتن “آرام” توصیف می کنند که “مانند DO Double G” صاف است.

“نمی توانم منتظر بمانم تا دنیا رمیکس من را روی جین بچشد!” اسنوپ داگ قبل از دست زدن به چگونگی تک آهنگ Doggystyle باعث شد که او مترادف با جین باشد ، در یک بیانیه مطبوعاتی گفت: “هنگامی که من” Gin & Juice “را در سال 94 نوشتم ، موضوع مربوط به احساسات خوب و تجارب واقعی ، این به طور طبیعی به یک سرود جهانی تبدیل شد “، اسنوپ ادامه داد.

بنیانگذار Trusted Spirits ، Keenan Towns ، اسنوپ را به عنوان “جین متخصص” توصیف می کند و توضیح می دهد که تولید جینی که با مارک و سطح طعم Snoop برابر بود 2 سال طول کشید.

“تاونز” گفت: “ارادت او به مارک تجاری او را به یک شریک عالی تبدیل می کند.”

ایندوگو پیش از ورود به بازار ملی در سال 2021 ، در اواخر سپتامبر در ایالت محل زندگی اسنوپ در کالیفرنیا آغاز به کار خواهد کرد و انتظار می رود این جین در اندازه های 750ML و 50ML در یک بطری بنفش سلطنتی با مهرهای فویل طلا به فروش برسد. جین 5 بار مقطر با قیمتی که از 30 دلار شروع می شود وارد قفسه ها می شود.

<کنار کلاس = "کنار-پنل">