Sneaky Sasquatch ونکوور در میان بهترین برنامه های اپل در سال 2020

این فصل برای لیست “بهترین ها” و جوایز پایان سال است ، و هنگامی که اپل اخیراً برندگان App Store بهترین های 2020 را معرفی کرد ، توسعه دهنده کانادایی RAC7 Games ‘ ساسکوچ اب زیر کاه به عنوان بازی برتر سال اپل انتخاب شد. این لیست سالانه ، 15 مورد از بهترین برنامه ها و بازی های سال را که به دلیل خلاقیت ، کیفیت و نوآوری ، بلکه تأثیر فرهنگی آنها انتخاب شده است ، جشن می گیرد. به عبارت دیگر ، بله ، بزرگنمایی یکی از آنها بود. دیزنی + نیز همینطور بود.

برنامه های دیگری که افتخارات برتر را کسب کردند شامل Shine ، یک برنامه خودمراقبتی متعلق به سیاه پوستان بود که بخشی از منابع را به طور خاص به سلامت روان و سلامتی سیاه (در یک سال که این مهم بیش از هر زمان دیگری بود) و Wakeout !، اختصاص داد ، یک برنامه که وقفه های کوتاه حرکتی را در طول روز تشویق می کند (برای آن دسته از ما که کاناپه ما اکنون به عنوان یک دفتر کار داخلی است). بعد بود پوکمون برو!، که برای سازگاری با دنیای جدید ما از نظر اجتماعی مجبور به تکامل مانند یک App Store Charizard شد.

متیو سلمون ، مدیر ارشد محصول در Niantic ، توضیح داد: “این یک بازی است که شما در بیرون از آن با افراد دیگر بازی می کنید ، این امر قرار است باعث معاشرت شود” ، و گفت که چالش این است که “چگونه یک بازی را مانند آن بگیرید و برای جهانی سازگار شوید دیگر واقعاً نمی توانید چنین کاری کنید. ” این به معنای تمرکز بیشتر بر اصول اصلی بازی در تشویق ورزش و اکتشاف در دنیای واقعی است و کمتر در مورد تشویق نوع جمعیتی که در اوج شکوفایی بازی در حال شکار Pikachus توسط ترمینال کشتی جزایر بودید.

اکثراً ، به نظر می رسد در سال 2020 مردم به سمت بازی هایی گرایش پیدا می کنند که مانند فرار از فشارهای ظاهری بی پایان سال مانند بازی های توسعه یافته در ونکوور عمل می کنند. ساسکوچ اب زیر کاه. در این بازی که از طریق Apple Arcade در دسترس است ، کاربران به عنوان یک Bigfoot شیطنت مشغول پرسه زدن در منظره ای الهام گرفته از Squamish در دهه 1990 هستند ، درست در رانندگی در بزرگراه 99 قبل از میلاد و رفتن به اسکی در Whistler. جسی رینگروز ، بنیانگذار بازی های RAC7 ، با خنده گفت: “این اساساً شبیه ساز کودکی اوایل دهه 90 اقیانوس آرام است.”

Ringrose به کمپلکس کانادا گفت ، محبوبیت بازی “واقعاً شروع به اوج گرفتن درست در حدود همه گیر شدن” است ، که دلیل آن را توانایی این بازیکنان برای اجازه دادن به زندگی نامطلوب از طریق اسکواچ عنوان در حالی که خود را قرنطینه می کرد ، دانست. “شما واقعاً نمی توانید یک زندگی عادی داشته باشید ، اما ما این زندگی عادی را ساخته ایم که Sasquatch می تواند زندگی کند. بنابراین با آن فرار زیادی وجود دارد. “

RAC7 سپس آن فرار کارتونی درخشان را با گیم پلی کم فشار و استرس پایین همراه کرد. “این فقط این محیط بسیار دنج است. هیچ هدف مشخصی وجود ندارد که شما باید انجام دهید. شما می توانید بروید و شیطنت کنید یا اکتشاف کنید ، یا فقط هر کاری را که می خواهید انجام دهید انجام دهید. ” “فکر می کنم این بازی درست در زمان مناسب بود.”

ساسکوچ اب زیر کاه بسیار محبوب شد ، سال به عنوان شماره 1 بازی Apple Arcade در ایالات متحده به پایان رسید (در کانادا به خانه 5 بازگشت). در واقع ، کل سه بازی محبوب در ایالات متحده همه در کانادا ساخته شده اند ، با گدازه گرم (ساخته شده توسط Klei Entertainment ونکوور) در شماره 2 و شهر اسکیت (ساخته شده توسط آدم برفی تورنتو) در جایگاه سوم قرار دارد. به عبارت دیگر ، موسیقی تنها مکانی نیست که کانادایی ها در سال 2020 در صدر جدول قرار گرفتند.

بعد از قرنطینه ، سال 2020 به سالی تبدیل شد که آن گزارش های هفتگی Screen Time مانند چالشی که ما را جرأت می کند بهترین های شخصی جدید را تعیین کنیم ، خوانده می شوند و این بدان معنی است که افرادی که ممکن است به طور معمول روی دستگاه های خود بازی نکنند ، شروع به جمع آوری آنها می کنند. جف یهود ، تهیه کننده اجرایی بازی iPad سال برتر سال 2020 ، “جاهایی که ممکن است قبلاً بازیها به عنوان طاقچه تصور می شدند ، فکر می کنم بسیاری از افراد در حال انجام بازیهای بیشتری هستند که به طور کلی گام بزرگی به جلو است.” افسانه های Runeterra.

“ما پیام های زیادی در مورد آن دریافت کرده ایم [Sneaky Sasquatch] امسال فقط برای سالم نگه داشتن خانواده آنها بسیار مهم بوده است. ” “مردم اساساً می گفتند که من بسیار خوشحالم که این بازی برای امسال وجود دارد ، زیرا در غیر این صورت من نمی دانم چگونه مدیریت می کردیم.”

به همین دلیل ، نه ماه (و با احتساب) زمان عادی جدید فاصله اجتماعی ، دور هم جمع شدن و بازی کردن به صورت آنلاین ، یکی از روندهای 2020 است که یهودی فکر می کند پس از همه گیری و فراتر از آن ادامه خواهد یافت. “برگزاری اجتماعات اجتماعی در یک فضای آنلاین ، برای برخی از افراد بخشی از زندگی روزمره آنها بود. برای بیشتر مردم احتمالاً اینگونه نبوده است. ” “اما من فکر می کنم حرکت به جلو ، اکنون که همه ما آن دنیا را تجربه کرده ایم ، بازی کردن با هم ، دور هم جمع شدن برای یک اتفاق در یک پاتوق دیجیتال بسیار رایج خواهد بود. راه برگشتی نیست.”

دیگر برنامه های برتر در کانادا برای سال 2020 ، شامل تعجب نیست ، برنامه های رسانه های اجتماعی مانند TikTok و Instagram ، خدمات پیام رسانی مانند WhatsApp و Facebook Messenger و برای iPad ، سرویس های جریان مانند Amazon Prime Video و Netflix – در حالی که برنامه COVID Alert کانادا در No ارائه شد 8 در لیست بیشترین بارگیری برنامه های رایگان آیفون در کشور.