Skiifall اعلام می کند “Woiiyoie Tapes Vol. II: Intense City’ Will Drop در 28 آوریل

پس از اینکه اسکیفال منتشر کرد Woiiyoie Tapes Vol. 1 در سال 2021، این هنرمند مونترال در حال آماده شدن برای انتشار دنباله خود در اواخر این ماه است.

اسکیفال در اینستاگرام اعلام کرد که Woiiyoie Tapes Vol. دوم: شهر شدید در 28 آوریل پخش می‌شود. این ویدیوی تیزر کوتاه، اسکیفال و خدمه‌اش را نشان می‌دهد که در یک اتاق کوچک قبل از بسته شدن دری که منتهی به نمایش می‌شود، تاس بازی می‌کنند و علف‌های هرز می‌چرخانند.

اگرچه مشخص نیست که چه تعداد آهنگ در EP خواهد بود، آخرین آهنگ اسکیفال “Yuteman Denis” با حضور شارلوت کاردین و زیبز احتمالاً در پروژه گنجانده خواهد شد.

Skiifall در سال 2022 وضعیت نسبتاً پایینی داشت و تنها تعداد انگشت شماری آهنگ مانند “Fam Without Blood”، “Bloodclarrt Business” و “I Can’t Feel My Mind (Freestyle)” را منتشر کرد. او همچنین از لیل سیلوا به نام “What If?” در ژوئن

اعلام EP چندان تعجب آور نیست زیرا هنرمند مونترال قبلاً طعنه زده بود که کار روی آن را دو هفته پیش به پایان رسانده و از طرفداران پرسیده بود که چه تاریخی باید باشد. حتی یک پست قبلی پیشنهاد می کرد که بهار «به نظر زمان خوبی برای آن است […]” قبل از اینکه جمله را روی صخره با ایموجی خاموش تمام کنید.