Skepta Taps Less Essie Gang’s L3، Michael Phantom برای آهنگ جدید “بدون استرس”

Skepta تازه از دیدار مجدد پسر خود بهتر است بدانید از طریق “کارت قرمز” فریسکو ، دوباره با افت همکاری مشترکی در قالب “بدون استرس” همراه است ، با شرکت های وابسته Essie Gang L3 و Michael Phantom.

اسکپ در آهنگ جدیدی است که در حالت غیرعادی قرار دارد و شب گذشته پس از به اشتراک گذاشتن تصویر پریتی پاتل وزیر داخله بحث برانگیز (و اخراج گسترده) پریتی پاتل ، او را تعجب زده و بلافاصله نام خود را در سایت رسانه های اجتماعی ترجیح داد. خوشبختانه ، از آن زمان مشخص شده است که قدردانی وی از وی از کجا ناشی می شود.

“بدون استرس” همزمان با انتشار آهنگ جدید Wizkid با همکاری همکار مکرر Skepta به همین نام است ، اما خیلی بیشتر را انتخاب می کند رویکرد اکتان بالا به ستاره Afrobeats نیجریه.

نوازنده بیس سنگین می بیند Skepta یک قلاب جذاب دیگر با تحویل تقریباً ضربتی ارائه می دهد ، که یادآور جریان واله ، خواننده رپ شیکاگو در آهنگ محبوب خود در “میامی” است. اعضای Essie Gang L3 و Michael Phantom سبک ها و جریان های مختلفی را برای ویژگی های خود ارائه می دهند ، با L3 ملودی تنظیم شده خودکار و میله های غیرتعطیلی در حالی که Phantom با جریان تفنگ پراکنده برای دور زدن مسیر حرکت می کند.

مطبوعات در تصاویر “بدون استرس” در بالا بازی کنید.