SBTRKT با چهارمین آلبوم مورد انتظار “The Rat Road” بازگشت

یک SBTRKT پس از بازگشت از وقفه شش ساله خود در سال گذشته با انتشار تک آهنگ های آرام، این فصل جدید را با آلبوم جدید خود رسمی کرده است. جاده موش هاهفت سال پس از آخرین پروژه اش، خودت را نجات بده.

علیرغم این شکاف، واقعاً احساس می‌شود که او از جایی که رها شده است، ادامه می‌دهد. چهره‌های آشنا مانند اژدهای کوچک، تورو وای موی و سامفا همگی بازیگران بزرگ آلبوم هستند – و ترکیب درخشان او از موسیقی پاپ، هاوس، موسیقی مستقل، الکترو و هر چیز دیگری ادامه طبیعی SBTRKT کلاسیک است – اما او همچنین به مقدار زیادی تا می‌کند. از عناصر سال 2023. مهم‌تر از همه، جورج رایلی، ستاره R&B، به سامفا در «LFO» می‌پیوندد، و لیلا تازه‌وارد در «Limitless» به او می‌پیوندد، همچنین سه بار دیگر در ردیاب 22 حضور پیدا کرد.

همچنین در لیست این ویژگی‌ها، خواننده و ترانه‌سرا نروژی، آنا از شمال، شاعر کای آیزایا جمال، تجربه‌گرای پاپ کانادایی، سایا گری، خواننده موسیقی آلت رپ تگزاسی، تیزو تاچدان، به‌علاوه برخی از این ویژگی‌ها، ظاهری ترسناک از خود جنرال نیوهام، دی دابل ای، وجود دارد.

در حال حاضر، SBTRKT تنها دو تاریخ زنده را برای حمایت از آلبوم اعلام کرده است: حضور در Outernet لندن در پایان ماه – اگرچه جای تعجب نیست که قبلاً تمام شده است – و یک مجموعه در Field Day در 19 اوت در لندن. تاریخ های بیشتری در کار است.

در ضمن در آلبوم جدید زیر play را بزنید.