Saweetie درباره زمانی که در Strip Club

کار کرده صحبت می کند white “class =” ff-og-image-inserted “>

< div class = "Article__copy clearfix">

Saweetie یکی از افسران تزئینی است که مسئول رپرهای تسخیرکننده زن است که بر روی هیپ هاپ اعدام شده اند. بخشی از جذابیت او دوگانگی اوست – اگرچه شعرهای او از نظر جنسی شارژ می شود و تمرکز خود را صرف هزینه دیگران می کند ، او فارغ التحصیل دانشگاه است. وقتی او با Shade Room در مورد کار یک بار در یک باشگاه استریپ صحبت کرد ، این دو طرف به نمایش در آمدند.

“من قبلاً خودم در استریپ کلاب کار می کردم” ، سویتی پس از اشاره به اینکه تصور غلطی در مورد استریپتورها وجود دارد ، گفت: “در حالی که من یک سرور در استریپ کلاب بودم ، فهمیدم که استریپت ها افراد عادی هستند … آنها دختران واقعی هستند که به کار می آیند.”

اغلب اوقات ، زنان با عنوان “استریپ” رپرها “و برخی از طرفداران به هنرمندانی که در دانشکده آوازی مانند Megan Thee Stallion و Saweetie تحصیل کرده اند به عنوان نمونه هایی از چگونگی تلاش زنان برای بازیگری اشاره می کنند. این به خوبی برای Saweetie نیست. او همراه با توضیح همه نکات ریز و زیبایی کلوپ های استریپ ، از طرفداران رپ خواست که اجازه دهند زنان خودشان باشند.

“ساویتی” گفت: “من آن گفتگو را دیده ام و دوست ندارم وقتی مردم من را زمین می اندازند زن دیگری را بلند می كنند.” “من می خواهم که زنان واقعاً برای خود ارزش قائل شوند زیرا شما در این محیط ها چیزهای زیادی یاد می گیرید.” همانطور که انتظار می رفت ، کمبود وسایل بازی عجیب و غریب – از جمله میزهای هیدرولیکی و تصادفی 2 در 4 – وجود نداشت.

همچنین

<را نیز مشاهده کنید div class = "social-follow-buttons">