Saweetie شایعات تقلب در Quavo را خطاب قرار می دهد: ‘I Don’t Play That Sh * t’

در حالی که Quavo گفته است شایعات درباره خیانت وی به Saweetie صحت ​​ندارند ، به هر حال رپر “Icy Girl” به آنها پاسخ داده است.

Saweetie به توییتر خود نوشت و نوشت: “قبل از اینکه الاغ Quavo را به دردسر بیندازید ، از انتشار این اخبار جعلی دست بردارید چون من آن گریه ها را بازی نمی کنم.”

سر و صدا در مورد یک رابطه فرضی بین Quavo و Reginae Carter از پنجشنبه شب در هنگام گوچی مانه و Jeezy آغاز شد ورزوز، وقتی جرالد هوستون ، کمدین ، ​​از Quavo در نظرات زنده اینستاگرام پرسید ، “هنوز رنگین کمان را لعنتی؟” یا دختر لیل وین.

این شایعه پس از آنکه کوآوو در توییتر به آن خطاب کرد ، برف گرفت و در توییتی که از آن زمان حذف شده بود نوشت: “مرد دیوانه اینترنت. نه دختر ویزی نه! ” به دنبال آن یک شکلک دانه برف ، که احتمالاً اشاره به Saweetie است.

مشخص نیست که اظهارات هاستون شوخی بوده است یا خیر. Reginae به شایعات پاسخ نداده است ، و گزارش های اوایل این ماه نشان می دهد که او ممکن است عاشقانه خود را با YFN Lucci پس از جدایی این زوج در اوایل سال جاری از سر بگیرد.

پست جدید  لیل دورک 50 میلیون دلار به Box 6ix9ine پیشنهاد می‌کند، کسی که ادعا می‌کند ترجیح می‌دهد قراضه را به صورت رایگان بخرد.