SAINt JHN از لیست ویژگی های ستارگان برای آلبوم آینده

رونمایی می کند

SAINt JHN وقتی صحبت از مجموعه قابل توجهی از ویژگی های او برای آلبوم جدید آینده خود جمع شده است ، در حالی که جهان در حال سوختن بود.

روز جمعه ، JHN لیست کامل عوامل را نشان داد و همچنین از کسانی که دعوت او را برای شرکت در روند خلاقیت قبول نکردند تشکر کرد.

“در این بیانیه گفت:” از همه افرادی كه هنرشان را تأمین كردند متشكرم. “، وی همچنین در یک پیام تشکرآمیز اضافی از” همه افرادی که نه گفتند “افزود. از ویژگی های تأیید شده می توان به Kanye West، Lil Uzi Vert، Kehlani، Future، J.I.D.، DaBaby، A Boogie Wit Da Hoodie و 6lack اشاره کرد.

sj
تصویر از طریق Publicist

همچنین در روز جمعه ، JHN فیلم دفتر خود را برای تک آهنگ “Gorgeous” که اخیراً منتشر شده است حذف کرد. ساعت 3 بعد از ظهر برای مشاهده در دسترس خواهد بود. ET.

اوایل این ماه ، SAINt JHN از جمله هنرمندانی بود که در عنصر اجراهای زنده جوایز موسیقی بیلبورد 2020 شرکت کرد ، که خود موفقیت بزرگ او را در تابستان با موفقیت “گل سرخ” دنبال کرد. ریمیکس ایمان بک از آن آهنگ در نهایت از طرف Future و J Balvin علائم مشترک دریافت کرد.

SAINt JHN ، که اولین اجرای تلویزیونی خود را در تاریخ 26 اکتبر در الن انجام می دهد ، نیز اخیراً در هنگام اجرای مجتمع ظاهر شد. Pull Up & Vote Party به میزبانی تامیکا مالوری و با حضور باراک اوباما و بسیاری دیگر.

آلبوم جدید ، در حالی که جهان می سوخت ، به زودی پخش می شود.

< / div>