Roc Nation’s Shari B برای الهام بخشیدن به زنان جوان از Pinkest Luv استفاده می کند

جی زی ، فارل ، امینم ، کانیه ، تیمبالند ، ریک روبین ، دیمون داش. این تیم افسانه ای است که خلق کرده است آلبوم سیاه، اکنون یکی از بزرگترین آلبومهای تاریخ هیپ هاپ محسوب می شود. اما یک بازیکن اصلی از آن تیم وجود دارد که شما ممکن است آن را نشناسید: شری برایانت ، یک جادوگر بازاریابی در پشت صحنه Roc-A-Fella Records که برای ساختن آن بسیار مهم است. آلبوم سیاه مانند هر کس دیگری در آن لیست موفق است. و در نتیجه ، برایانت یک یا دو یا چهار میلیون چیز می داند (تعداد آنها) آلبوم سیاه سوابق بازاریابی وی را در فروش تیم ها و جوامع یاری کرد.

برایانت ، که همچنین با شری بی صحبت می کند ، می گوید: “Roc-A-fella در مورد ایجاد جامعه بود زیرا ما بسیار کوچک بودیم و مجبور بودیم با این روش فشرده با هم کار کنیم.” “جامعه خیلی زود به من القا شد زیرا قبلاً مثل خانواده بود. همه ما از یکدیگر محافظت و حمایت کردیم. “

سالها بعد آلبوم سیاه بیرون آمد ، جی-ز آنقدر تحت تأثیر برایانت قرار گرفت که اخیراً او را به عنوان رئیس جمهور Roc Nation ، شرکت سرگرمی کامل خدمات وی منصوب کرد ، جایی که او اکنون در کنار عمر گرانت نظارت و نظارت بر عملیات را انجام می دهد. این باعث می شود که شاری بی یکی از قدرتمندترین زنان در صنعت سرگرمی باشد ، چیزی که او روزانه ثابت می کند ، و با هنرمندان برجسته ای مانند Meek Mill کار می کند.