Roc Marciano Drops ویدیو برای آهنگ جدید “Downtown 81”

ROC Marciano در هفته منتهی به همان راه او آن آغاز شده است. روی یک یادداشت قوی.

بومی لانگ آیلند با ویدیوی رسمی “Downtown 81” ، آهنگ برجسته ای از هشتمین آلبوم استودیویی خود که روز دوشنبه وارد آن شد ، آمده است. این فیلم بصورت جیسون گلد واچ کارگردانی شده است که با همه از Kid Cudi و Jay-Z گرفته تا Nas و Pusha T کار کرده است.

“مرکز شهر 81” دومین مورد قطع شده Roc است کوه مارسی آلبوم ، پیگیری سال 2019 است مارسیلاگو. این آلبوم 16 قطعه ای شامل حضور مهمانان Schoolboy Q ، Action Bronson و Trent Truce و همچنین تهیه کنندگی Chuck Strangers و Jake One است.

کوه مارسی در حال حاضر در سرویس های پخش جریانی عمده در دسترس نیست ، اما می توان آن را از طریق وب سایت رسمی Roc خریداری کرد. این خواننده رپ در طول مصاحبه ای با کمپلکس در ماه مه در دهه کار خود تأمل کرد و اصرار داشت که تمام قصدم را دارد که یک هنرمند مستقل بماند.

وی گفت: “من هیچ معامله ای تحت فشار نیستم.” “وقتی تصمیم گرفتید واقعاً این معاملات را انجام دهید ، ممکن است با آزادی شما عجیب باشد – اینکه بخواهید وقتی می خواهید محصولی را بیرون بیاورید و از این قبیل چیزها تهیه کنید. من واقعاً برای داشتن آشپزهای زیاد در آشپزخانه اهمیتی ندارم. من” من در حال گوش دادن به صحبت های همه هستم ، من در جلسات شرکت می کنم ، اما به عنوان یک هنرمند مستقل ، بسیار خوب عمل می کنم. “