Rich the Kid ادعا می کند تبعیض نژادی پس از اخراج از هواپیما

Rich the Kid در آخرین نمایش در فرودگاه خود ادعا کرد که تبعیض نژادی است.

روز جمعه ، رپ 28 ساله به اینستاگرام زنده رفت تا تعامل پرتنشی را با پرسنل فرودگاه پخش کند. این ویدئو در حال بحث و جدال ریچ با چند نفر از کارکنان است که گفته می شود او را از هواپیما بیرون انداخته چون بوی علف هرز گرفته است. ریچ با اصرار بر اینکه حتی سیگار هم نمی کشد بارها این اتهامات را رد کرد. همانطور که ویدیو نشان می دهد ، کارمندان آن را خریداری نمی کردند.

“شما الان زنده هستید. از آنجایی که می خواهید نژادپرستی مرا ایجاد کنید. حدس بزنید چه؟ نگاه کنید!” ریچ در طول جریان گفت. “او در تلاش است تا به من بگوید من بوی ماری جوانا می دهم. من حتی ماری جوانا نمی کشم ، زن. من سیگار نمی کشم.”

وی ادامه داد: “دنیا می داند. پسرت – تو بچه داری؟ او احتمالاً من را می شناسد. از آنجایی که می خواهی بازی کنی ، نمی دانی من کیستم! او سعی می کند مرا تبعیض نژادی بگذارد ، به من بگو من نمی دانم چه می کنم ، من بالا هستم؟ من حتی علف های هرز سیگار نمی کشم … “

شنیده می شود که یک کارمند مرد به ریچ می گوید که “نژاد هیچ ارتباطی با آن ندارد”. سپس می بینیم که ریچ و چند نفر دیگر از پل هواپیما خارج می شوند.

حادثه به همین جا ختم نشد. اندکی پس از همراهی ریچ از هواپیما ، کارمند زن زن گفت که ریچ پس از مشاهده “سقوط” از وی خواسته شد تا هواپیما را ترک کند ، و این احتمال وجود دارد که وی تحت تأثیر قرار گرفته است. ریچ به زن می گوید که “بسیار ثروتمند” است و تهدید به اقدام قانونی می کند.

وی گفت: “من یک پسر ثروتمند هستم ، بنابراین وکیلم با شما تماس خواهد گرفت.”

سپس ویدئو قبل از اینکه بینندگان ببینند که چگونه این حادثه به پایان رسید ، قطع می شود.

این اولین بار نیست که ریچ از یک پرواز تجاری خارج می شود. به گفته TMZ ، پلیس رپ را در سال 2017 از هواپیمای دلتا بدرقه کرد زیرا وی بیش از حد با صدای بلند موسیقی خود را پخش می کرد و از استفاده از هدفون خودداری کرد. ریچ همچنین بخشی از آن واقعه را فیلمبرداری کرد.