دلیل پاک کردن نظرات برچسب TDE ، گفتگو درباره آلبوم جدید و کندریک در مورد “Everyday Struggle”

سلاح مخفی TDE دلیل به خدمه Everyday Struggle پیوست تا در مورد انتشار آخرین پروژه خود با عنوان “شروع جدید” صحبت کند ، وضعیت را در مورد زمان سقوط آلبوم بعدی کندریک لامار ناموفق ارائه دهد و برخی از اظهار نظرهایی را که قبلا در مورد Top Dawg Entertainment از “عجیب زمان ، “از جمله چیزهای دیگر.

هنگام صحبت با نادسکا ، آکادمیکس و وینو ، دلیل مطمئن بود که این رکورد را در نقل قول HipHopDX خود در مورد وضعیت برچسب خود تنظیم می کند.

دلیل توضیح داد: “این نقل غلط بود.” “آنچه من گفتم این بود که ما زمان عجیبی را پشت سر می گذاریم ، به معنی COVID ، Black Lives Matter ، و سپس عنوان اصلی” Label در حال گذراندن زمان عجیب و غریب “است ، چنین اتفاقی مدام رخ می دهد.” < p> دلیل ادامه توضیح داد که چگونه برچسب در ژوئیه آماده می شود ، سپس جنبش Black Lives Matter بار دیگر جرقه زد و آنها احساس کردند این بی احترامی است. اساساً ، یک سری اتفاقات ناگوار دلیل اصلی کمبود موسیقی جدید از کل اردوگاه بوده است.

علاوه بر این ، او همچنین در مورد اینکه چند بار رسانه ها چیزی را می گیرند که کسی در فهرست TDE می گوید و حتی اگر از متن خارج شود با آن اجرا می کند.

“من متوجه شدم ، طرفداران آنقدر گرسنه موسیقی هستند که اگر چیزی شبیه این را توییت کنم ،” yo this n *** “یک تاپ [داگ] برای همیشه در حال گرفتن است” من به معنای واقعی کلمه می توانستم صحبت کنم در مورد تاپ رفت تا غذای من را بیاورد و او برای همیشه می برد. ” “و مردم این کار را می کنند … و این تقصیر شما نیست ، نویسندگان باحال هستند. نویسندگان مقاله ای می نویسند و سردبیران احساس می کنند که برای بهتر کردن آن نیاز دارند.”

دلیل همچنین در مورد گوش خوب مدیر موسیقی Top Dawg برای موسیقی و چگونگی کمک به او در مشاوره در مورد زمان انتخاب پروژه هایشان صحبت کرد. وی همچنین گفت كه اگر كندریك بخواهد می تواند همین حالا رها كند.

“اگر [ك.] دات می خواست فردا رها كند ، می تواند فردا سقوط كند”. “اما این فقط همه همیشه کار می کنند ، سعی می کنند آن را سخت تر کنند و سعی می کنند آن را به بهترین موسیقی ممکن تبدیل کنند و به همین دلیل من همیشه سعی می کنم به مردم بگویم ، اگر از فهرست TDE پایین بیایید ، پروژه بدی پیدا نمی کنید.”

تازه وارد TDE همچنین یک موزیک ویدیو برای آهنگ خود “Favorite N *** a” که در آن رانندگی از صحنه جرم و دفن یک مرد را نشان می دهد ، حذف کرد.

مصاحبه کامل دلیل را با مبارزه روزمره به بالا.