رپرها و معادلات سوپراستار NBA برای سال 2020

“class =” ff-og-image-inserted “>

همه ما می دانیم که مقایسه بازیکنان و رپرهای NBA ایده جدیدی نیست. ما در واقع همین لیست دقیق را در سال 2017 انجام داده ایم. جالب است. اما از آن زمان تاکنون چیزهای زیادی تغییر کرده است ، بنابراین به روزرسانی موضوعی که اغلب به شدت بین طرفداران رپ و NBA مورد بحث است ، مناسب به نظر می رسید. و چرا اینطور نیست؟ ما مطمئن نیستیم که دو گروه از طرفداران دوست دارند به اندازه طرفداران رپ و NBA بحث کنند ، بنابراین چرا اگر Drake یک آلبوم کلاسیک دارد (این کار را می کند) همه اینها را با هم ادغام نکنید و از بحث و استدلال کوتاه بیایید. / p>

همانطور که ملاحظه خواهید کرد ، ما در مقایسه با آخرین موارد مقایسه شده ، کاملاً تغییر کرده ایم. ستاره های جوان زیادی هم در رپ و هم در NBA حضور دارند که وارد صحنه شدند و ما همچنین برخی از معادل هایی که در لیست آخر قرار گرفتند را جایگزین کردیم. همه چیز تغییر می کند و مهمترین چیزی که باید بخاطر بسپاریم این است که این به هیچ وجه یک علم دقیق نیست. روند انتخاب اینها سرگرم کننده بود ، اما گرم نیز بود. احتمالاً همه آنها را دوست نخواهید داشت و این خوب است. در پایان روز ، این همه در مورد اولویت های شخصی است.

همچنین متوجه خواهید شد که برخی از بازیکنان اصلی مانند جیانیس آنتتوکونمپو و کوین دورانت در این لیست قرار ندارند زیرا ، صریحاً بگویم ، ما نمی خواستیم مقایسه ای را انجام دهیم که منطقی نبود فقط به خاطر انجام آن. اما بدون هیچ زحمتی بیشتر ، بیایید به لیست فوق ستاره های فعلی NBA و معادل های رپ آنها برای سال 2020 برسیم.

همچنین

< / div>