رپر پس از لاف زدن در مورد ارتکاب کلاهبرداری در مورد بیکاری در موزیک ویدیو

دستگیر شد

< div class = "Article__copy clearfix">

اگر یک نکته در سن اینترنت به ما آموخته است ، این که پسران همیشه در حال تماشا و گوش دادن هستند. با این حال ، به نظر می رسد که یک خواننده رپ تنسی این درس را در عقل سلیم از دست داده است زیرا او اکنون پس از مباهات در مورد کلاهبرداری در آخرین ویدیوی موسیقی خود ، با اتهامات کلاهبرداری روبرو شده است.

Fontrell Antonio Baines به جرم ارتکاب کلاهبرداری در بیکاری دستگیر شد ، . مقامات از جرایم احتمالی باینس مطلع شدند زیرا وی از سبک زندگی خود برای تقویت حرفه رپ استفاده می کرد. این جوان 31 ساله با نام هنری Nuke Bizzle اجرا می کند و آهنگ هایی را می سازد که در مورد ظرافت بخش توسعه اشتغال کالیفرنیا لاف می زند. او حتی یک موزیک ویدئو برای تک آهنگ ایجاد کرد که در آن ادعا می کند “به EDD ثروتمند شده است”.

“بیکاری خیلی شیرین بود که ما در این هفته 1.5 زمین داشتیم” ، بینز رپ زد در حالی که یک هنرمند دیگر اضافه کرد: “تو باید کوکائین بفروشید ، من فقط می توانم ادعا کنم. “

به ازای CBS لس آنجلس ، باینس در اواخر سپتامبر توسط پلیس لاس وگاس دستگیر شد. در طول دستگیری ، افسران هشت کارت نقدی EDD را در اختیار باینس یافتند – هفت کارت از آنها نام افراد دیگر بود. با بررسی بیشتر ، مشخص شد که باینس و همدستانش حداقل به 92 کارت نقدی که از قبل بارگیری شده با بیش از 1.2 میلیون دلار دسترسی داشته اند. آنها همچنین از طریق برداشت های نقدی به بیش از 704،000 دلار از این پول دسترسی پیدا کردند.

همراه با اجرای کلاهبرداری EDD ، شکایت کیفری ادعا می کند که باینز از مقررات کمک به بیکاری همه گیر برای کمک به ویروس کرونا ویروس فدرال یا قانون CARES بهره برداری کرده است که قرار بود درآمد کارگران مستقل و مستقل را تأمین کند. اکنون بایننس به دلیل سه فقره جرم کلاهبرداری از دستگاه دسترسی ، سرقت شدید هویت و حمل و نقل بین ایالتی اموال مسروقه تا 22 سال در زندان فدرال است.

همچنین

<را نیز مشاهده کنید div class = "social-follow-buttons">