وکلای آر. کلی ادعا کردند که در هنگام ضرب و شتم خواننده در زندان ، تماشاگران “انگشتی بالا نیاورده اند”

/ fl_lossy، pg_1 / jidxws3omjku0xl7kfmu / r-kelly-Avokats-ادعا-خواننده-در زندان مورد ضرب و شتم قرار گرفت-در حالی که نگهبانان-ایستاده بودند “class =” ff-og-image-inserted “>

< div class = "Article-body-main" xmlns: xlink = "http://www.w3.org/1999/xlink">

R وکلای کلی ادعا می کنند موکل آنها در حالی که پشت میله های زندان قرار دارد مورد ضرب و شتم قرار گرفته است و هیچ کس در کانون اصلاح و تربیت “برای جلوگیری از حمله” انگشت خود را بالا نبرد. . وکلای وی می گویند ویدئوی نظارتی در مرکز اصلاح و تربیت متروپولیتن در شیکاگو نشان می دهد که یک زندانی “قبل از انجام این عمل ، بدون هیچ گونه مخالفتی” در مسافت زیادی پرسه زده است. وکلای دادگستری می گویند کلی به دلیل حمله ماه اوت دچار “صدمات جسمی و روانی قابل توجهی” شده است.

“هنوز یک مسئله حل نشده وجود دارد که آیا پرسنل MCC مورد ضرب و شتم آقای کلی قرار گرفته و سپس اجازه داده اند. ، “مایکل لئونارد ، وکیل R. Kelly ، نوشت. “این به تنهایی شایسته یک جلسه استماع است.”

CNN گزارش می دهد زندانی به نام ارمیا فارمر – یکی از اعضای محکوم باند خیابانی پادشاهان لاتین – در دادگاهی که ماه گذشته تشکیل شد خود را به عنوان مهاجم کلی معرفی کرد. فارمر ادعا كرد كه وي كلي را مورد ضرب و شتم قرار داده است تا بتواند توجه رسانه ها را به پرونده ركورد خود جلب كند. این کارمند ادعا می کند که کشاورز دستورات وی را برای ماندن در دفتر کار خود نادیده گرفت و موفق شد وارد سلول کلی شود و مشت و ضربات مشتی را به سر و تنه او وارد کند. Szyhowski می گوید او سپس از اسپری فلفل استفاده كرد و از Farmer خواست تا حمله را متوقف كند. گفته می شود که Farmer از این دستور پیروی کرده و از سلول خارج شده است.

طبق گزارش Chicago Tribune ، تیم دفاعی کلی به عنوان بخشی از تلاشهایشان برای آزاد کردن موکل خود در پی سوگند دادن از کشاورز است. کلی از تابستان سال 2019 در پشت میله های زندان باقی مانده است. او در ایلینوی و نیویورک به اتهامات پورنوگرافی کودکان ، تجاوز جنسی و ممانعت از عدالت در برابر دولت متهم است. “>

همچنین