زک زویا از کبک آماده است تا به جهانیان بگوید که چه کسی است

-zoya-spectrum “class =” ff-og-image-inserted “>

در حالی که از نظر بیشتر کانادایی ها ، روین-نوراندا ممکن است به عنوان یک شهر ذوب خواب آلوده در شمال غربی کبک شناخته شود ، اما در واقع بعید به نظر می رسد نقطه ای در ظهور رپ در استان.

اینجا خانه استیو جولین ، بنیانگذار بزرگترین برچسب رپ کبک ، 7ième Ciel است. اگر شما یک خواننده رپ فرانسوی زبان در کبک هستید که می خواهید جریان اصلی را هدف قرار دهید ، احتمالاً از این شخصیت تأثیرگذار عبور کرده اید.

Rouyn-Noranda همچنین خانه خواننده رپ آینده دار Zach Zoya است. او شروع خود را از 7ième Ciel آغاز کرد ، اما بر خلاف همکارانش ، او هنرمند کمیاب است که واقعاً از شهر آمده است. او همچنین ، حتی بیشتر تعجب آور ، تنها خواننده رپ انگلیسی روی برچسب است. زویا به همین دلایل همیشه برجسته بوده است و اکنون 22 ساله بلندپرواز آماده است تا یک چالش جدید را انتخاب کند: بقیه کانادا. او برای انتشار Spectrum EP خود با یونیورسال موزیک کانادا قرارداد امضا کرده است ، میله های مخلوط کن سالو با غرایز چپ پاپ.

< span> زویا توضیح داد: “روئین-نوراندا یک مکان کوچک است.” “این درست در جایی است که به اندازه کافی شهر باشد اما به اندازه کافی کوچک که همه افراد همه را می شناسند. شما همه افراد گروه سنی خود را می شناسید ، زیرا فقط یک دبیرستان وجود دارد. “

با بزرگ شدن در یک شهر کوچک در خارج از مراکز شهر مونترال / کبک ، زویا این فرصت را داشت که به هر طریقی که صلاح می دید ، خودش به این کار نزدیک شود. این توضیح می دهد که چرا ، حتی به عنوان یک زبان فرانسوی بومی ، او از ابتدا شعرهایی را به انگلیسی می نوشت.

“If I او در مونترال بزرگ شده بود ، شاید من با رپ فرانسوی اطرافم بزرگ می شدم. ” “اما در واقع من از کجا نبودم. هنرمندانی که بزرگ شدن آنها را می شنیدم اکثراً آمریکایی بودند ، این سی دی های پدر و مادرم بود. و این فقط هیپ هاپ نبود ؛ ژانرهای زیادی به انگلیسی وجود داشت. بنابراین وقتی شروع به ساختن موسیقی خودم کردم ، هرگز موسیقی به زبان فرانسوی انجام نداده بودم ، اما آهنگهای انگلیسی زیادی بلد بودم. “

زویا برای آخرین سال دبیرستان به مونترال نقل مکان کرد و پس از طعم کسب و کار موسیقی تصمیم گرفت که به جای تحصیلات متوسطه در آن مسیر گام بردارد. در مونترال بود که جولین با این بچه هوشمند شلاق از زادگاه خود که موج می زد ، باد گرفت و بنابراین برچسب impresario دست به دست شد.

“من می خواهم ثابت کنم که بیش از یک کار می توانم انجام دهم. نه این که بخواهم خودم را اثبات کنم بلکه این است که از قبل می توانم این کارها را انجام دهم ، اما در موسیقی برای نشان دادن هر کاری که می خواهید زمان می برد. “

او چند ترانه را برای 7ième Ciel و همکاری مشترک EP Misstape با تهیه کننده مورد تقاضای Laval High Klassified را رها کرد. برای Spectrum ، که در خانه در 7ième Ciel اما در خارج از کبک در Universal Music Canada منتشر شد ، یک گام شگفت آور برای طرفداران آشنا و معرفی جسورانه ای برای طرفداران جدید خواهد بود.

زویا گفت: “من واقعاً به این فکر نمی کنم که چه کسی من را از قبل می شناسد و چه کسی را نمی شناسد.” “من فکر نمی کنم شما به عنوان یک هنرمند باید تنها کاری که می تواند انجام دهد این است که دیدگاه خودم در مورد خلقتم ، احساسی که نسبت به موسیقی ام احساس می کنم را خراب کند. من روی چیزهایی که خودم فکر می کنم روز به روز خوب است کار می کنم و اگر دوست داشته باشم احساس عمیق می کنم ، افرادی که به همان نوع موسیقی گوش می دهند نیز آن را دوست دارند. “

آنچه زویا می خواست در Spectrum ایجاد کند و نسخه دوم پیش رو این بود که او می تواند در هر دو سبک braggadocio و حساس به عنوان یک مرد برجسته و همچنین ارائه قلاب های گیرنده شنوندگان ممکن است فکر کنند صدای تصفیه شده در EP می تواند بازتابی از امضای وی با یونیورسال کانادا باشد ، اما او گفت که تأثیر عمده مارک بیشتر آموختن در مورد تصویر بزرگ است تا دیکته هنری.

“من می خواهم ثابت کنم که می توانم بیش از یک کار انجام دهم. نه این که بخواهم خودم را اثبات کنم بلکه این است که از قبل می توانم این کارها را انجام دهم ، اما در موسیقی برای نشان دادن هر کاری که می خواهید زمان می برد. هدف اصلی این است که به مردم اطلاع دهیم ، زیرا من در همه این جهات بیشتر پیش خواهم رفت و می خواهم انتقال از رپ به موارد ملودیک تر روان باشد. من نمی خواهم کسی به دیوار برخورد کند ، بنابراین این مقدمه و بهترین راه برای دادن طعم خوب از جایی است که می خواهم بروم. “او گفت.

تک آهنگ های “In Day Way” و “Le Cap” که قبلا منتشر شده اند قصد دارند جنبه غیرتأذیب او را به نمایش بگذارند ، در حالی که شکر “Slurpee” او را با بازی بیشتری نشان می دهد.

زویا نیز در YouTube مشغول بوده و به طور مداوم قسمت های سریال DAYZZ OFF خود را به کارگردانی Guillaume Landry رها می کند. این کلیپ های کوتاه دقیقاً به اصل موضوع می رسند و یک آیه سریع را در استودیو یا اطراف شهر به نمایش می گذارند.

“مردم نمی خوانند” وقت کافی برای مرور فیلم های طولانی را دارید. من می توانستم آیاتی را به همه آنها اضافه كنم ، اما هدف این است كه ایده ایجاد كنم و طعم و مزه بدهم “. زویا گفت.

اکنون انتظار انتشار پروژه هایی مانند DAYZZ OFF را ندارید که وی به طور رسمی منتشر شده است. حمله به چندین سیستم عامل روشی است که هنرمندان جوانی مانند Zoya برای جذب مخاطبان جدید در آینده استفاده می کنند.

“مردم از قبل محتوای خاص سیستم عامل را انجام می دهند ، اما این واقعاً بستگی به شکل ظاهری رسانه های اجتماعی طی چند سال دیگر دارد و من نمی توانم پیش بینی کنم. ” “ما نمی توانستیم TikTok را ببینیم. چیزها به همان سرعت بلند می شوند و می میرند. من دوست دارم که هنرمندان متنوع شوند ، زیرا شما می توانید مخاطبان خاصی را در مکان های مختلف داشته باشید. من نمی خواستم مردم فقط یک چیز از من انتظار داشته باشند ، بنابراین فقط در صورتی می تواند خوب باشد که صدای خود یا سیستم عامل هایی را که در آن هستید در انحصار خود قرار ندهید. “

< / div>

همچنین