Quavo اکنون مالک بخشی از لباس ورزشی Legends

است stock-sportswear-brand-legends “class =” ff-og-image-inserted “>

Quavo به تنوع بخشیدن به نمونه کارهای خود ادامه می دهد.

روز سه شنبه ، عضو Migos معامله تجاری خود را با نام تجاری Legends با نام تجاری Legends اعلام کرد ، سهام اقلیت در شرکتی که شامل سرمایه گذاران مانند استیو نش ، بیکر میفیلد ، مت بارنز و ویلی مک گینست است.

“من هیجان زده ام که به طور رسمی عضوی از خانواده افسانه ها هستم ،” که قبلاً گفت برای بازی بسکتبال خیریه مشهور Huncho Celebrity خود با این مارک همکاری کرد. “افسانه ها در مورد تلاش برای به دست آوردن بهترین ها هستند ، مهم نیست که برای رسیدن به اوج تلاش کنند. تیم در حال حاضر بازی را با تجهیزات عملکردی متناسب با ظاهر و سبک زندگی این ورزشکار عصر جدید تکان می دهد. اکنون ما آن را به سطح بعدی برساند. “

به عنوان جشن معامله سرمایه گذاری ، Quavo کیت منحصر به فردی از تجهیزات Quavo x Legends را برای دوستان مشهور خود از جمله فارل ، جاستین بیبر ، پست مالون و دیگر اعضای میگوس ارسال کرد. افست و تیک آف.

اسکات هاخشتات ، بنیانگذار Legends ، گفت: “Quavo کاملا مناسب مارک LEGENDS بر اساس سوابق فعالیت های ورزشی و سرگرمی ، و به عنوان یک ترندر در دنیای مد و فرهنگ پاپ است.” در سال 2018. “ما تقریباً دو سال است که با Quavo رابطه خوبی داشته ایم و بسیار خوشحالیم که به طور رسمی در خانواده سرمایه گذاران LEGENDS استقبال می کنیم.”

همچنین