Quando Rondo پیام مستقیم Lil Durk را انکار می کند

به دنبال دست او در قتل پادشاه فون ، امنیت عمومی Quando Rondo به خطر افتاده است. اگرچه لیل دورک هنوز در مورد مرگ همکار نزدیک خود یا کواندو صحبتی نکرده است ، اما مردم به شرایطی که از قبل متشنج شده است سوخت می دهند.

روز دوشنبه ، ویدئویی در رسانه های اجتماعی منتشر شد که ادعا می شود پیام های مستقیم بین Quando و Durk است. در پیام ها ، Quando به نظر می رسد كه از دورك درخواست می كند تا در مورد اوضاع صحبت كند اما دورك علاقه ای به گسترش یك شاخه زیتون ندارد.

هنگامی که ویدیو از پشت میز Quando سر خورد ، خواننده رپ خود را به عهده گرفت تا مشخص شود که او از Lil Durk طلب بخشش نمی کند. همچنین ، او ادعا کرد که حتی یک صفحه فیس بوک یا Snapchat ندارد. بنابراین ، هر گونه شایعه یا فیلم مربوط به آن سیستم عامل ها جعلی است.

Quando در IG Stories خود گفت: “اعتقاد نداشته باش هیچ گه اینترنتی من هیچ کس را dm نمی کنم.” “و من فیس بوک یا اسنپ چت ندارم!”

پس از مرگ وون ، کنسرت Quando و حضور در باشگاه به دلایل مختلف در حال لغو است. این باعث شده است که مردم تصور کنند دورک یا برای ترساندن رپر یا در نمایش های Rondo در حال خرید بلیط است یا Quando رپ شیکاگو را اردک می زند. Quando برای اینکه روشن کند که او از دورک فرار نمی کند ، رکوردی به نام “پایان داستان” ساخت. در این ترانه ، Quando صریحاً در مورد مرگ King Von صحبت می کند ، پاداش ادعایی که بر سر او گذاشته شده و حمایت کامل از همکار / تیرانداز تیموتی “Lul Tim” Leeks را نشان می دهد.