Quando Rondo در مبارزه قبل از تیراندازی King Von ادعای دفاع از خود می کند

تصاویری که شاه وون و کواندو روندو را در یک درگیری فیزیکی نشان می دهد روزی که فون به ضرب گلوله کشته شد به تازگی ظاهر شده است ، اما کواندو می گوید که او در هنگام نزاع برای دفاع از خود عمل می کرده است.

TMZ گزارش می دهد که تیم Quando می گوید که رپ در شبی که وون در آتلانتا به ضرب گلوله کشته شد دنبال جنگ نبود و وون متجاوز جنگی بود که قبل از تبادل اسلحه در محل اتفاق افتاد. منابع نزدیک به اوضاع ادعا می کنند که کواندو در خارج از باشگاه در حال چرت زدن در اتومبیل بود و هنگامی که از خواب بیدار شد توسط خدمه پادشاه فون مورد استقبال قرار گرفت.

اوضاع بین دو اردوگاه متشنج شد ، و ادعا می شود وون با پرخاشگری به رپر نزدیک می شود که در نهایت به یک مشت مشت منجر می شود. تصاویر خارج از باشگاه نشان می دهد که وون با مشت به سمت اعضای خدمه Quando پرتاب می کند ، حتی اگر Quando ظاهراً نمی دانسته دقیقاً چه خبر است. یکی از اعضای خدمه Quando به جرم قتل عام دستگیر شده است ، اما پلیس در مورد شخص رپر تحقیق نمی کند و در حال حاضر پرونده را مختومه می داند. منابع افزودند که خواننده رپ از این وضعیت احساس بدی دارد ، اگرچه از زمان تیراندازی هنوز دو اردوگاه با یکدیگر گفتگو نکرده اند.

این درگیری در نهایت با تیراندازی به پایان رسید ، اما هنوز مشخص نیست که دقیقاً چه کسی فرد مسلحی بود که شاه فون را شلیک کرد. تیموتی لیکس ، معروف به لول تیم ، یک روز پس از وقوع تیراندازی دستگیر شد. مارک بلاکلی ، 34 ساله ، در حالی که مرد دیگری در بیمارستان به سر می برد ، در اثر تیراندازی کشته شد Atlanta Journal-Constitution گزارش ها. جانی هریس 21 ساله و کوین جونز 23 ساله در این حادثه تیراندازی متهم شده اند. جونز با شماری از حمله سنگین مورد ضرب و شتم قرار گرفت در حالی که هریس به داشتن یک قبضه اسلحه گرم توسط یک مجرم مجرم متهم شد.

این داستان در حال به روز رسانی است.