Pusha-T تایید می کند که Kanye West و Neptunes آلبوم بعدی او را تولید می کنند

Pusha-T جزئیات بیشتری از آلبوم چهارم استودیوی خود را که مدتها در انتظار آن بود ، به اشتراک گذاشته است.

روز سه شنبه ، استیون ویکتور ، مدیر پوش ، برای تبلیغ لیست طعم و مزه خود در اینستاگرام Live RapCaviar پرش کرد. در برخی از مراحل پخش ، کینگ پوش از مدیر موسیقی پیوست و از وی در مورد اعتبار تولید پروژه بعدی خود س wasال شد.

ویکتور به پوشا گفت: “آنها می خواهند بدانند که چه کسی در این آلبوم است.”

وی قبل از دریافت برخی توضیحات در پاسخ گفت: “صادقانه بگویم با همه ، من هنوز هیچ ویژگی در آلبوم قرار نداده ام.”

ویکتور گفت: “آنها می خواهند از تولید اطلاع داشته باشند.” “آنها به ویژگی ها اهمیتی نمی دهند.”

Pusha به دلیل سردرگمی عذرخواهی کرد و فاش کرد که Kanye West و Neptunes تنها تولیدکنندگان فعلی هستند. مدیر اجرایی سابق آلبوم قبلی Push ، 2018 را تولید کرد دیتونا، در حالی که نپتون با تعدادی ضبط انفرادی و کلیپس با Push کار کرده است.

وی در مورد تولیدکنندگان تایید شده گفت: “همین. همین.” “… شما می دانید که من بهترین ها را می آورم. من از همه بهترین ها را می آورم.”

در طی جلسه AMA در ماه مه ، پوشا به طرفدارانش گفت كه او در حال انجام پروژه های انگشت شماری است. وی همچنین گفت که به هیچ مهمان هنرمندی ضربه نزده است و اظهار داشت که قصد چنین کاری را ندارد.

“من در حال حاضر روی آن کار می کنم. در حال حاضر من در حال کار روی سه پروژه هستم. بنابراین ، شما می دانید ، با همه آنچه که در حال حاضر در جهان می گذرد ، البته ما همه با هم نیستیم. اما من او قبل از پرداختن به سوال ویژگی ها گفت: “من در پروژه بعدی خود خوب هستم.” “صادقانه بگویم به نظر می رسد در حال حاضر نوعی خودخواهانه به نظر می رسد … من چیزهای زیادی برای گفتن داشتم ، مرد. چیزهای زیادی ادامه داشت. بسیاری برای آدرس دهی.”

Push مشخص نکرده است که آلبوم بعدی او چه زمانی در دسترس خواهد بود ، اما به نظر می رسد روند ضبط به خوبی پیش می رود. به عنوان جزئیات بیشتر در مورد پروژه ، دوباره بررسی کنید.