Premiere: Slenderbodies مستقر در کالیفرنیا از آزمایش جدید Alt-Pop رونمایی کرد

آخرین باری که ما در مورد Cali alt-pop duo Slenderbodies – معروف به مکس وهونی و بنجی کورماک – به شما گفتیم که آنها در آستانه انتشار اولین آلبوم خود بودند کوموربی. این فقط تابستان گذشته بود ، اما چیزهای زیادی برای این جفت تغییر کرده است ، از جمله دوره قفل واضح. آنها طی یک و نیم سال اخیر تعداد انگشت شماری از تک آهنگ ها را رها کرده اند و اکنون در حال آماده سازی برای انتشار EP جدید خود هستند که هنوز عنوان نشده است در سال آینده. پیش از آن ، آنها امروز آهنگ اصلی “شکوفه های گیلاس” را به عنوان آغازگر حذف می کنند.

“شکوفه های گیلاس” اولین میوه آزمایش اخیر این دو در نمونه گیری و فرایندی به نام سنتز گرانول است. ما آنها را در پایین توضیح خواهیم داد ، اما نتیجه این ماجراهای صوتی صدایی بر خلاف صدای دیگر است. گروه با تحریف و در عین حال صاف ، صدای مبهم خود را به شکل خلوص تر و تقریباً کفشی تقطیر کرده و در خنک ساحل غربی که آنها را در شهر خود احاطه کرده است ریخته و آن را با جوش هایی از نوع جذابیت داخلی و مجلل رنگ آمیزی می کند ممکن است از مورا ماسا یا قلب جادو بشنوید.

گروه در توضیح آزمایشات اخیر خود به ما گفتند: “ما با جرمی از استودیو رفتیم [Philadelphia duo] ماریان هیل در اوایل سال و او با یک تن سنتز گرانول روی صداها و نمونه های فولی کار می کرد. اگر آشنا نیستید ، این نوع سنتز شامل گرفتن یک نمونه کاملاً کوچک (“دانه”) از صدا و تاب دادن آن از طریق تکرار یا کشش است. در نهایت با تمرکز روی چنین قطعه اتمی صدا به این خصوصیات صوتی واقعاً وحشی خواهید رسید. ما فوق العاده از این موضوع الهام گرفتیم ، بنابراین وقتی برای نوشتن “شکوفه های گیلاس” نشستیم ، ما می خواستیم همین روش را برای گیتار خود استفاده کنیم. هر مصنوعی در آهنگ ترکیبی از آواز یا گیتار است ، دانه بندی شده و با سایر صداهای یافت شده ترکیب شده است. شعر و داستان “شکوفه های گیلاس” این روند خلاقانه را منعکس می کند زیرا قهرمان اصلی ما می یابد که به دنبال زیبایی های کوچک اطراف آنها مانند الگوها ، رنگ ها و طبیعت است. “