نمایش برتر: سامسون آش در مورد “مرد ساده” پس از شکست قدرت تأمل می کند

/ ewutwwto1fmbefbg3dbx / samson-ashe-simple-man “class =” ff-og-image-inserted “>

سامسون آش در بازگشت خود را با یک برش جدید سرودانه و خود بازتاب با عنوان” مرد ساده “مشخص کرده است.

پس از پیروزی قلب و تحسین منتقدان با اولین آهنگ سرگردان “خیلی خشن” در سال 2017 ، خواننده و ترانه سرا متولد و نژاد لندن آهنگ “سرگرم کننده” را که یک ادای احترام سبک است ، حذف کرد برای بزرگ شدن در دهه 90. در حال حاضر ، Ashe با “مرد ساده” برگشته است ، یک برش حساس تر که از یک دوره انعکاس خود پس از جدایی ساخته شده است.

آوازهای ابریشمی Ashe بیش از ضرب آهنگ شکسته و الگوهای ترکیبی انفجاری آهنگ ، با منظره صوتی تازه ای که تأثیرات وی را تحت تأثیر قرار می دهد ، مانند صدای هیپ هاپ مزخرف و مختلط پدران جوان تا ترانه سرایی صادقانه Oasis. کسی به راحتی در یک جعبه قرار نگیرد ، شما می توانید انتظار داشته باشید که ویترین متنوعی از استعداد Ashe امسال از طریق Warpprint Roya و Monotreme Records پخش شود.

صحبت کردن در مورد سامسون گفت: “من با خودم می جنگیدم و می پرسیدم که بعد از یک رابطه کی هستم. احساس می کردم خودم را گم کرده ام و مجبور شدم شروری را که اغلب بین ذهنم زندگی می کند غرق کنم و به قهرمان خفته ای که پمپ می کند گوش بدهم. قفسه سینه من. مرد ساده کانون توجه بخشی از این مکالمات است. ”

پست جدید  DMX در هنگام مصاحبه احساسی با شخصیتهای متعدد او تماس می گیرد on-multiple-personalities-in-احساسی-مصاحبه "class =" ff-og-image-inserted "> در کارنامه 1998 خود با عنوان "Fuckin 'wit' D" ، DMX خطی را افشا کرد که وضعیت روانی او را روشن می کند: "او به عنوان یک افسردگی جنون همراه با پارانویای شدید ذکر شده است". از آن زمان به بعد ، سرگرم کننده در بحث درمورد مبارزات بهداشت روان خود ، که گفته می شود شامل اختلال دو قطبی و چند شخصیتی است ، مردد است. در یک قسمت اخیر از مجموعه مستندات Ruff Ryders Chronicles از BET ، X به طور خلاصه به شرایط اخیر می پردازد و اعتراف می کند که "چند نفر" در او حضور دارند که هنگام حرکت در زندگی از او محافظت می کنند. "آنها متفاوت هستند او در این قسمت (2:39) گفت: چند چیز وجود دارد ، چند نفر در من وجود دارند - آنها من را از طریق زندگی عبور می دهند. مصاحبه کننده سپس از X می پرسد که دوست دارد دیگران بدانند در مورد شخصیت های مختلف او در این زمان است که می بینیم X از این موضوع احساساتی و ناخوشایند می شود. "من نمی خواهم کسی چیزی را بداند. من در مورد آنها صحبت نمی کنم". "شما قبلاً باعث شده اید که من در مورد آنها صحبت کنم. نه ... آنها آنجا هستند تا من را از طریق زندگی عبور دهند. من نمی دانم آنها را ساخته ام یا خدا آنها را به من داده است ، یا شاید شرایط و شرایط اینگونه بوده است." p> همسر سابق خواننده رپ ، Tashera Simmons ، درگیر مشکلات بهداشت روانی ایکس بود و ادعا کرد شخصیت "X" "برای محافظت از Earl" ایجاد شده است - نام تولد دهنده رپ. سیمونز گفت: "ارل کودکی است که می توانست قبل از رفتن پدرش باشد و مادرش فقط نمی دانسته چگونه از پس او برآید." X "تمام آسیب های ناشی از کودکی رپ. "[X] عصبانی است. DMX سرگرم کننده است ؛ او یکی دیگر از محافظان Earl است ، اما بسیار زیباتر است." شما می توانید قسمت Ruff Ryders Chronicles را در بالا تماشا کنید. ایکس قبلاً در مصاحبه ای با ABC 15 آریزونا در سال 2011 خطاب به شخصیتهای متعدد خود ادعا کرده بود که "ایکس" انعکاس درستی از خودش نبود. "ایکس پسر بدی است. من این نیستم. من" من شخصی نیستم که رسانه از من تصویر می کند. " "... من قبلاً کاملاً روشن بودم که هر شخصیتی چه کسی است و چه خصوصیاتی دارد. اما من نمی دانم. در این مرحله ، من حتی مطمئن نیستم که تفاوتی وجود داشته باشد. من وقتی که ارل هستم" من با فرزندانم هستم. دلم برای فرزندانم تنگ شده است ، دلم برای فرزندانم تنگ شده است. " ثبت نام برای خبرنامه پیچیده برای اخبار ، اخبار و اخبار منحصر به فرد. داستانهای مرتبط به اشتراک گذاشتن این داستان

در زیر “مرد ساده” تنظیم کنید.

همچنین