Premiere: Native Son تروماهای در حال تحمل را که سیاه پوستان در ابتدای تک قطره “آب قهوه ای” متحمل شده اند ، باز می کند

Native Son که در بروکلین متولد و بزرگ شده است ، با اتمام کار در اولین EP خود ، Metro Dread ، دوره قفل را صرف استفاده از وقت اضافی به تنهایی کرده است.

امروز ، ما اولین طعم و مزه پروژه و اولین تک آهنگ او ، “Brown Brown” ، و همچنین برخی تصاویر زیبا به سبک Super 8. مانند بقیه EP ، “Brown Water” خود تولید شده بود و در اطراف سبک آوازی کم اهمیت و روحانی و لیس زدن های مبهم گیتار است که با نفوذ به نفوذ فرانک اوشن و King Krule سر تکان می دهد.

A عمیقا با تأثیرگذاری بر روی ترانه سرایی ، “آب قهوه ای” آسیب های جمعی را که سیاه پوستان متحمل شده اند ، به ویژه احساس تماشای اعمال وحشتناک وحشیانه پلیس و تعجب اینکه آیا مجبور است به همان سرنوشت دچار شود ، بررسی می کند. به کارگردانی جک سیروا ، این ویدئو با کنار هم قرار دادن فقط چند عکس منتخب در برابر صحنه های اجرای بومی برای اجرای حداکثر اثر ، باعث تسکین شدید می شود.

“” آب قهوه ای “آهنگی است در مورد ناخوشایند اما درد اجتناب ناپذیر بسیاری از سیاه پوستان با دیدن یا تجربه مواردی از خشونت پلیس احساس می کنند ، “Native Son به کمپلکس می گوید. “اما این آهنگی در مورد غوطه ور شدن در آن درد نیست. هدف اصلی این آهنگ این است که به مردم یادآوری کند که درد همه ما نیستیم و اصلاً چیزی نیست که می خواهیم احساس کنیم. زندگی ما در سیاهی به همان سختی دیگران است ، و ما بیش از قربانیان هستیم – ما زیبا هستیم. “

” آب قهوه ای “از EP Metro Dread گرفته شده است که در 28 اکتبر از طریق Radio Silence Records کاهش می یابد. ویدیو را بصورت اختصاصی در بالا مشاهده کنید.