Premiere: London Rappers Feux & JP Rose در ویدئو “بیایید گم شویم” به عمق دوستانه تبدیل می شوند

پیش از اولین آلبوم خود ، Pure Nine ، خواننده رپ در حال ظهور لندن ، Feux با همکار RYmer JP Rose ارتباط برقرار می کند تا ویدیوی مبهم جدید “Let’s Get Lost” را ارائه دهد که با همکاری سلامت روان پروژه پیوند گمشده.

با تهیه کنندگی Kxmel و تهیه کنندگی مشترک Feux و JP Rose ، “بیایید گم شویم” گوش دادن احساسی است که امیدوارند بتواند به افزایش آگاهی در مورد مسائل مربوط به بهداشت روان و حمایت از پروژه پیوند گمشده کمک کند. ، که سپس از موسسه خیریه پیشرو سلامت روان Young Minds UK حمایت خواهد کرد. تصاویر به کارگردانی تام ریوز که پیوند Feux و JP Rose را تا نشان می دهد چگونه حضور همسر می تواند به کاهش فشارهای روحی در زمان انزوای سراسری کمک کند.

“بیایید گم شویم” سومین تک آهنگی است که از Pure Nine LP برداشته شد ، پیشنهادی تامل برانگیز که سفر او را به عنوان یک نوجوان در لندن زندگی می کند. موسیقی Feux با ترکیب جریان های منسجم ، ملودی های تسکین دهنده ذهن و ترانه سرایی آگاهانه ، تصویری قدرتمند از زندگی را از طریق چشم یک جوان 19 ساله ارائه می دهد.

تصاویر تصویری “بیایید گم شویم” را به طور اختصاصی در بالا تماشا کنید ، و مطمئن شوید که آهنگ را در لیست پخش خود قرار داده و Pure Nine را هنگامی که در 9 اکتبر قرار گرفت ، بچرخانید.