Premiere: Jeshi از Visuals برای آهنگ جدید Introspective “Mask On”

پرده برداری کرد g_center، w_1200 / fl_lossy، pg_1 / xegsodnuf9aehygztvjt / jeshi-mask-on “class =” ff-og-image-inserted “>

پس از رها کردن EP BAD TASTE در اوایل سال جاری ، جشی از تصاویر تک آهنگ جدید و جذاب” Mask On “رونمایی کرده است. “Mask On” که توسط Pullen & Tev’n تولید شده است ، درب بسیاری از روش های استفاده از ماسک های استعاری را در زمانی که همه ما از ماسک های فیزیکی استفاده می کنیم ، بلند می کند.

مطابق با شکل او رپ Walthamstow با چرخاندن چرخش منحصر به فرد خود در رپ انگلستان ، با مردانگی و آسیب پذیری روبرو می شود ، خواسته ها و احساسات مادی را در طول آهنگ جدید بازتابی زیر سال می برد.

“من نوشتم” Mask On “کار با پابلو زمانی در سال گذشته ، “جوشی به ایمیل Complexover گفت. “این مربوط به ماسک های استعاره ای است که همه ما می پوشیم ، خواه فقط یک لبخند جعلی باشد ، یا چیزهای مادی مانند خانه خوب ، ماشین یا جواهراتی که ما برای محافظت از هر آنچه که در داخل از خارج انجام می دهید استفاده می کنیم. من بزرگ شدم احساس می کنم هرگز نمی توانم آسیب پذیر باشم ، من هنوز هم بسیاری از آنها را برای لرزش درآورده ام. من هم هنوز با ماسک در حال قدم زدن هستم. “

مدیر فیلم ، ولید لابری ، به مجتمع گفت : “کلمه کلیدی در این ویدئو واقعیت برجسته ای است ، و کل این تصویری درباره جشی است که سعی در شنیدن دارد اما تلاش او برای شنیده شدن به گونه ای تشخیص داده نمی شود که ماسک به خود زده باشد ، خواه این باشد که او از بالای صخره فریاد می زند به تنهایی ، ناامیدانه با کسی از طریق تلفن صحبت می کند ، قفل می شود و سعی می کند آخرین تلاش را برای شنیدن از طریق سوراخ سوراخ داشته باشد ، یا سعی در جلب توجه راننده ای دارد که سعی در گوش دادن ندارد بلکه بیشتر به رانندگی می پردازد. “ < p> در تصاویر “Mask On” در بالا تنظیم کنید.