برتر: ابی کولیبالی ، خواننده و ترانه سرا از دوبلین ، ویدئویی را برای اولین بار در سالن تحقیق و تحقیق Sultry “Taurus”

به اشتراک می گذارد pg_1 / nzelayju02ixwqppmopq / aby-coulibaly “class =” ff-og-image-inserted “>

بعد از آزمایشی با یک سری بارگذاری های SoundCloud ، انگشت خود را در آب فرو برد ، ابی کولیبالی ، خواننده و ترانه سرای 21 ساله ، متولد دوبلین ، سرانجام جرات پیدا کرد که به درستی از آن استفاده کند ، و راه اندازی مسیر مستقل با راه اندازی برچسب در تابستان سال گذشته با دوستانش ، Chamomile Records.

در ماه جولای ، یک سال بعد ، همه قطعات برای کولیبالی آماده بود تا اولین تک آهنگ خود را به نام “Taurus” ، یک دودکش و دودکش منتشر کند. قطعه R&B با تصویری نوستالژیک از کارگردانان مشترک مونجولا و ویل کندی. کولیبالی که فقط با تولید مینیمالیستی پشتیبانی می شود ، خاطرات سابق خود را که نمی توانست اولویت های خود را درست تنظیم کند ، در پشت سر می گذارد. همانطور که وی در زیر توضیح می دهد ، خداحافظی با شخصی که در زندگی او بسیار مهم است دشوار بود ، اما به طرز عجیبی نیز توانمند سازی می کند.

ابی توضیح می دهد ، “” Taurus “در مورد غلبه بر شخصی است که شما را آویزان کرده اند درحال و خنک کردن با دوستان ، زیرا آنها واقعی ترین کسانی هستند که داریم. من آن را بعد از پایان کار با پسری نوشتم که در آن زمان من واقعاً دوستش داشتم ، اما او مطمئن نبود که چه می خواهد بنابراین من به او گفته بودم دیگر وقت خود را تلف نکنم و کارها را تمام کردم. من از اینکه آسان تر حرکت کردم و ناراحت نشدم تعجب کردم زیرا تصمیمی گرفته ام که لیاقت من بهتر بود.

“من نوشتم ابتدا کر و من در ابتدا قصد نوشتن آن را در مورد این تجربه نداشتم اما به محض اینکه شروع به آزاد کردن از طریق ساز کردم برای من کاملاً واضح بود که چه چیزی در ذهنم است و چگونه می خواهم نوشتن بقیه آن را ادامه دهم. برای من این ترانه مهم است زیرا مربوط به این است که به اندازه کافی خودتان را دوست داشته باشید تا بدانید که لیاقت چه چیزی را دارید و همچنین باید روی خودتان تمرکز کنید حتی اگر این به معنای ریختن آن پسر باشد !! “