Premiere: Dappy Sharing فیلم کوتاه جذاب برای آهنگ جدید “Intro”

طی دو سال گذشته ، ستاره متولد کامدن Dappy مشغول ارائه ویژگی هایی به همه بود ، از Lotto Boyzz و Sneakbo گرفته تا Poundz و Russ Millions ، اما امروز او با اولین قطره انفرادی خود در مدتی با “Intro” ، آهنگ تولید شده بازگشت توسط Rxwntree و آقای Mikas.

در اوایل سال 2000 به عنوان پیشرو N-Dubz به شهرت رسید ، خواننده خواننده مشهور رپ از آن زمان به عنوان یکی از هنرمندان با انگیزه ترین موسیقی بریتانیا برای خود یک خط ایجاد کرده است که سوابق پلاتین آن را نشان می دهد. همچنین منصفانه است که بگوییم داپی نهایت سبک زندگی راک استار را داشته است ، اما او هرگز فراموش نکرده که از کجا آمده است همانطور که در فیلم کوتاه جدیدش برای “معرفی” نشان داده شده است. در این کلیپ ، ما یک داپی جوان را می بینیم که زندگی خود را در بلوک های کامدن – قبل و بعد از شهرت – سپری می کند و همچنین اینکه چگونه برخی از دوستی ها به هم می پیوندند ، با قافیه های قلبی و یک ملودی جذاب به هم می پیوندند.

Dappy در گفتگو با Complex از طریق ایمیل ، گفت: “این یک نگاه اجمالی به آغاز است. هر داستانی یک شروع ، میانه و پایان دارد. آغاز داستان به همان اندازه مهم است ، اگر بیشتر از آن نیست ، پایان آن است. برای من مهم است که فراموش نکنم از کجا آمده ام و هنوز هم می توانم داستان های خود را به اشتراک بگذارم. این آهنگ “معرفی” در مخلوط 2021 من است ، مجموعه ای از کار است که به شما درک می دهد چیزهایی که به من شکل داده اند. در حال حاضر ، هیچ چیز بیش از فکر تور 2021 من و اینکه بتوانم این پروژه را با طرفداران به اشتراک بگذارم هیجان انگیز نیست. “

در فیلم کوتاه به کارگردانی لابی برای “معرفی” استفاده کنید. انتظار می رود که ترکیب جدید جدید Dappy در سال 2021 عنوان نشده باشد و همچنین می توانید در ماه مه سال آینده او را به طور زنده در تور تماشا کنید (بلیط های اینجا).