Premiere: Alt Rapper BUSHROD “در حال انجام کار خوب است” (بنابراین لطفاً دیگر درخواست خود را متوقف کنید)

احتمالاً یک نفر در این کره خاکی وجود ندارد که امسال تحت تأثیر ویروس کرونا قرار نگرفته باشد. این در تمام زندگی ما ویرانی ایجاد کرده و اگر در صنعت موسیقی کار کنید دو برابر می شود. یک هنرمند که چهره ای شجاعانه به چهره می دهد رپر جایگزین است بوشرود که تجربه از دست دادن شغل روزمره خود را تجربه کرده و سعی کرده است از آن چیز مثبتی بسازد ، یعنی تک آهنگ جدید خود با نام “Doing OK” که توسط J.Grooves تولید شده است.

در واقع این یک پاسخ کمی غریب است به “” پس چگونه قفل برای شما بوده است “گریزناپذیر. (به جز اینکه آنها می دانند پاسخ آنها “بد” است ، بنابراین با کمی شیب حمایت از سر همراه است). حتی اگر قفل کردن برای شما کاملاً وحشتناک نبوده است ، باز هم از این س sickال بیمار هستید. وی توضیح داد: “به نوعی سعی داشتم ظاهر خود را حفظ كنم و” چهره پوكر “به پا كنم ، زیرا من می ترسیدم كه مردم قضاوت كنند كه به دلیل عدم كار یا كار زیاد با خودم در هنگام قفل ، قضاوت كنم. به نوبه خود به شما اعتماد به نفس می بخشد و تقریباً خودم را به محل کار قدیمی ام برمی گردانم تا مرا قطع کند و به مردم نشان می دهد که در حال حاضر کارهای بزرگتر و بهتری انجام می دهم. “

برای تماشای رپ مستقر در Brixton در تلاش است تا با تمام وقت اضافی که در تصویری از کارگردان Natalie Argent دارد ، کنار بیاید ، در بالای صفحه بازی کنید. و به یاد داشته باشید ، چه محکم کار کرده باشید و چه در حمام نشسته اید و مانند BATHROD با Jenga بازی می کنید ، هیچ راه درست یا غلطی برای مقابله با قفل وجود ندارد.