Premiere: موستی مستقر در لندن با تجسم DIY برای Afro-Rap He خلاقیت می یابد

برای موسیقی دان بودن سخت تر از الان نبوده است. تور دور از ذهن است و درآمدزایی دقیقاً آسان نیست و سخت است که هنرمندان در حال ظهور خود را ادامه دهند و زنده بمانند. بنابراین شما باید آن را به هنرمندانی مانند سومالیایی ، نروژی تبار و لندن تحویل دهید من باید (نام کامل اوگبد موستی) که به تازگی اولین آلبوم خود را منتشر کرده است قویسکایگا. یک گرداب آینده نگرانه از لوازم الکترونیکی کلوپ که از طریق پاپ ، رپ ، Afrobeats و R&B عبور می کند ، قطعه اصلی آن تک آهنگ جدید “شیر شاه” است ، که همانطور که حدس می زدید ، از کلاسیک دیزنی به همین نام الهام گرفته شده است.

جای تعجب نیست که وضعیت های مختلف قفل در حال انجام ، موستی را مجبور کرده است تا با تصاویر کمی خلاقیت ایجاد کند. او با کمی بیشتر از میکروفون ، دوربین و برخی پرده های سبز ، توانسته است بصری چشمگیر و زیبایی ایجاد کند ، همه حواس پرتی ها را از بین ببرد و تمرکز خود را کاملا بر روی اجرای این سرود پاپو رپ آفرو رپ بگذارد.

با به اشتراک گذاشتن افکار خود در مورد آهنگ ، موستی توضیح داد ، “در طول مراحل ساخت آلبوم من ، قویسکایگا، بیانسه تازه آلبوم را کنار گذاشته بود شیر شاه: هدیه، و یک آهنگ از آن آلبوم به سرعت مورد علاقه من قرار گرفت: “My Power” با حضور Tierra Whack ، Nija ، Yemi Alade ، Busiswa ، Moonchild Sanelly و DJ Lag. پس از آن من بسیاری از موسیقی Afrobeats و Afro-pop را گوش کردم ، که واقعاً من و تهیه کنندگانم را برای ساخت این آهنگ الهام بخشید. “شیر شاه” ادای احترام به هر هنرمند و ورزشکار زن با نژاد آفریقایی است. و فریاد ویژه ای برای مادرم که هشت قسمت میانی آهنگ را پشت سر گذاشت ، فریاد زد. “