Post Malone Drake ‘Sucks’ را در Beer Pong در ‘Tonight Show’ نشان داد

رقابت Drake باعث ایجاد فرهنگ عامیانه ای شده است که تنها با داستان های پیرامون تمایل Post Malone به آبجو قابل رقابت است. این دو جهان با هم برخورد کردند که Posty و Drizzy در یک مسابقه پونگ آبجو که به نظر Drake نرسید ، در یک مربع قرار گرفتند.

در طول حضور در نمایش امشب با بازی جیمی فالون ، پست مالون به فالون می گوید که دریک در پونگ آبجو وحشتناک است.

مالون وقتی از بدترین سلبریتی که علیه او آبجو پونگ بازی می کند پرسید: “دریک خوب نیست”. وی در ادامه توضیح داد که این بازی پس از کنسرت در تورنتو در پشت صحنه اتفاق افتاد.

اگرچه آنها در Six حضور داشتند ، Drizzy از مزایای بازگشت به خانه استفاده نکرد. مالون ادامه داد: “من دقیقاً مثل” مرد ، او می مکد “بود. با این وجود ، پست می تواند به یک بازی برگشت به دریک باز شود. پست گفت: “اگر این را دیدید ، بیا دوباره با من ملاقات کن ، ما دوباره بازی خواهیم کرد.” “اما او وحشتناک بود.”

پست مالون پنگ آبجو خود را جدی می گیرد ، و باعث می شود او این پنگوئن را ایجاد کند لیگ جهانی پنگ سلبریتی ها. این مجموعه 10 قسمتی به طرفداران این فرصت را می دهد تا ببینند مالون افراد مشهور مختلفی را در آبجو پونگ بازی می کند تا ببیند که واقعا بهترین است. قسمت های جدید چهارشنبه و جمعه از طریق Facebook Messenger و Instagram کاهش می یابد. مالون قرار است مقابل Chainsmokers ، Quavo and Saweetie ، Machine Gun Kelly ، Diplo و … روبرو شود.